Оплата

Оплатити путівку

Дошка Євмінова в санаторії «Теплиця»

18-09-2017
735
0

В багатопрофільному санаторії «Теплиця», одним з основних профілів є лікування захворювань опорно-рухового апарату, вже кілька років успішно застосовується принципово новий метод лікування і профілактики захворювань хребта, розроблений В. О. Євміновим.

Ефективне лікування захворювань хребта у санаторії забезпечується поєднанням декількох методик: оригінальної методики пасивного підводного вертикального витягнення хребта з застосуванням спеціальних аквапоясов (аквагімнастики) терапевтичних басейнах з унікальною термальною та мінеральними водами принципово нової методики Євмінова.

Методика Євмінова передбачає розвантаження хребта на спеціальному тренажері (Профілакторі Євмінова), запатентованому у всіх країнах Європи, а також виконання комплексу вправ на похилій площині цього тренажера.

За цією методикою для лікування (відновлення) хребта необхідно займатися 30 хвилин в день по 5-15 хвилин за одне заняття. На тлі розвантаження (витягнення) хребта виконуються спеціальні вправи. За певний час м’язи «заповнюють» простір уздовж хребта, яке утворилося внаслідок тракції, зміцнюється «м’язовий корсет» хребта.

Внаслідок чого, частина навантаження, що йде на хребетний стовп, беруть на себе новоутворені м’язи і зміцнені зв’язки. Таким чином, навантаження на міжхребцеві диски істотно зменшується, і відновлення пошкоджених дисків проходить набагато інтенсивніше. Це особливо важливо при грижах міжхребцевих дисків.

Фахівці санаторію рекомендують для збільшення тривалості ефекту лікування продовжувати заняття з використанням Профілактора Євмінова у домашніх умовах.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: