Оплата

Оплатити путівку

Унікальність миш’яковистої води

31-05-2019
1187
0

Головний лікувальний чинник «Гірська Тиса» – це унікальна миш’яковиста мінеральна вода Гірськотисянського родовища, яка добувається з власної артезіанської свердловини.

Ось що варто про неї знати:

  1. Середня кількість миш’яку в організмі людини складає менше 0,1 г. У помірних дозах миш’як підвищує захисні можливості організму, тонізує і зміцнює його, збільшує секрецію шлункового соку, покращує травлення, підвищує гемоглобін та кількість еритроцитів у крові, покращує самопочуття в цілому.
  2. Найчастіше воду застосовують зовнішньо – у вигляді ванн, високоефективних для лікування захворювань опорно-рухового апарату, ендокринної (гіпертиреоз) та периферичної нервової системи, а також обміну речовин (подагра).
  3. Нейрорефлекторні процеси, що розвиваються в організмі під впливом миш’яковистих ванн, регулюють гормональний фон, підвищують тканинний метаболізм та знижують інтенсивність перебігу запальних і алергічних захворювань.
  4. Вода належить до цінних миш’яковистих вод світового значення. Подібні є лише у Франції (курорт La Bourboule), в Німеччині (Baden-Baden), на Камчатці та в Азербайджані (Nakhchivan). Проте, за своїм складом, вмістом мікроелементів та лікувальними властивостями наша вода якісно відрізняється від світових аналогів.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: