Оплата

Оплатити путівку

Де проходить лікування опорно-рухового апарату в Хмільнику?

Лікування опорно-рухового апарату – це основний профіль курорту Хмільник. Майже кожен другий страждає на болі у суглобах і це не дивно. Травми, малорухливість, фізичні навантаження хребта, переохолодження, ускладнення після хвороб є основними факторами, що призводять до порушень та хвороб кістково-м’язової системи. На думку лікарів відпочинок та курортне лікування найбільш ефективне для пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату.

«Радон» – один із найновіших і затребуваних санаторіїв у місті Хмільник, з моменту відкриття здравниці, показує гарні відгуки туристів, у яких йдеться про індивідуальний підхід лікарів до санаторно-курортного лікування пацієнта на основі мінеральної радонової води, бальнео грязелікування, фізіотерапевтичних процедур та масажів, фізкультури, що у комплексі позитивно вплине на ваш організм.

Актуальні знижки та ціни на путівки в санаторії Хмільника, можна дізнатися звернувшись в онлайн консультацію на нашому сайті akwatur.com, або ж зателефонуйте +38(067)-3735-011, і ми підберемо варіанти відпочинку відповідно до ваших побажань та бюджету.

Популярні санаторії та готелі