Оплата

Оплатити путівку

Де проводять лікування шлунково-кишкового тракту у Моршині.

Всі органи які задіяні в процесі травлення практично ніколи не перебувають у стані спокою, і щоб не порушувати цей процес, людина має правильно харчуватися, але сьогодні на жаль не всі дотримуються цього правила, і хвороби шлунково-кишкового тракту є однією з найпоширеніших причин звернення до лікаря.

Моршин з його природними факторами та мінеральними джерелами, з найновішими методами в курортології і є головною основою лікування ШКТ. Наприклад, лікування кишечника в Моршині, що проводиться на основі води з шостого джерела, сприяючи зниженню запальних процесів, нормалізуючи кислотну функцію шлунка, зменшує ймовірність появи каменів у жовчному.

Санаторії «Мармуровий Палац» та «Моршинський» мають власну лікувальну базу і вважаються найкращими пансіонатами де проводяться комплексні методи лікування ШКТ у Моршині, під впливом мінеральних вод курорту, і найголовніше що моршинська вода позитивно впливає тривалий період на всі органи травлення, та використовується для питного лікування, а також у бальнеології для ванн та кишкового зрошення, гідроколонотерапії тощо. Одночасно з прийомом води призначаються і супутні процедури, фізіотерапія та масаж живота, що покращують роботу ШКТ, при цьому виводять токсини та шлаки з організму.

Якщо ви хочете дізнатися яка ціна на путівки в Моршин, або вам важко визначитися з вибором санаторію, зв’яжіться з нами зручним для вас способом – зверніться в онлайн консультацію на нашому сайті akwatur.com, або ж зателефонувати нам +38 (067) 3735 011 , і ми підберемо для вас варіанти відпочинку відповідно до вашого захворювання та побажань.

Популярні санаторії та готелі