Оплата

Оплатити путівку

Де у Трускавці полікувати печінку?

З кожним роком кількість людей, які страждають на різні форми хвороб печінки зростає і це не дивно (залізодефіцитна анемія, жировий гепатоз, хронічні гепатити…). Поширеними причинами недугів можуть бути накопичення жирів, вживання алкоголю, порушення обміну речовин, зловживання лікарськими препаратами або інфекційні захворювання. Щоб досягти видимого результату та вчасно уникнути розвитку ускладнень, хворим рекомендується пройти комплексне лікування печінки у санаторії із застосуванням вод із бювету у Трускавці.

Повне обстеження та лікування печінки в Трускавці можна отримати в таких здравницях як: «Шахтар», «Карпати», «Перлина Прикарпаття» та «Кристал», де після консультації спеціаліста, вам призначать відповідний комплекс лікувальних процедур, підберуть дієтичне харчування та правильний санаторно-курортний режим. Також у санаторіях курорту можна полікувати захворювання пов’язані з урологією, серцево-судинною системою, опорно-рухового апарату.

На курорті Трускавець лікування печінки є одним із основних профілів, тому якщо у вас є запитання щодо путівок, зверніться до нас зателефонувавши за номером +38 (067) 3735 011 або напишіть на пошту bronakwa@gmail.com, і ми підберемо відповідні варіанти для вас.

 

Популярні санаторії та готелі