Оплата

Оплатити путівку

Де у Трускавці відбувається лікування урології?

Шкідливі звички, малоактивний спосіб життя, ослаблений імунітет, погана екологія та несвоєчасне звернення до лікаря може призвести до таких хвороб як: простатит, хронічний пієлонефрит, проблеми із сечостатевою системою, усунення запальних процесів та інших недуг, які негативно позначаються на здоров’ї організму.

Урологічні захворювання – це один із основних профілів курорту Трускавця від моменту його заснування як здравниці. Абсолютно всі санаторії мають широкий спектр фізіотерапевтичних та бальнеологічних процедур, які у комплексі з прийомом мінеральних вод «Нафтусі» та «Марії» гарантують вам видимий результат для вашого тіла та покращення самопочуття.

Лікування простатиту в Трускавці та інших недуг пов’язаних з урологією ви зможете отримати в «Ріксос-Прикарпаття», «Міротель», «Карпати», «Шахтар» та «Перлина Прикарпаття», адже саме ці санаторно-курортні комплекси пропонують не лише широку базу лікувальних процедур, а й високий сервіс персоналу та комфорт для своїх туристів.

Якщо у вас залишилися питання щодо розміщення на курорті Трускавець (урологія, лікування ШКТ, опорно-руховий апарат основні напрямки оздоровниць курорту) зв’яжіться з нами звернувшись в онлайн консультацію безпосередньо на нашому сайті akwatur.com, або ж зателефонуйте +38 (067) 3735 011, і ми підберемо варіанти відпочинку та лікування відповідно до ваших побажань.

Популярні санаторії та готелі