Оплата

Оплатити путівку

Де відбувається лікування опорно-рухового апарату в Трускавці?

Здоров’я та правильне функціонування вашого опорно-рухового апарату безпосередньо пов’язане з вашою дієздатністю, адже сьогодні навантаження на організм людини зростає щодня, а це і є основною причиною багатьох захворювань хребта, суглобів та кістково-м’язового апарату. Якщо вчасно вдатися до комплексного вирішення проблем, можна уникнути серйозніших ускладнень.

У санаторіях Трускавця є можливість пройти курс лікування опорно-рухового апарату (артрит, радикуліт, пролежні, неврит та інші захворювання) за допомогою цілющих властивостей цього курорту, мінеральних вод та озокеритотерапії, які в комплексі дадуть помітний результат.

Озокеритолікування широко використовують санаторії Трускавця (лікування суглобів, запалення поверхневих тканин та внутрішніх органів…) – ця процедура помітно розширює судинну сітку, посилює кровообіг та обмін речовин в організмі, виводить токсини та прискорює процес регенерації клітин. Здравниці мають можливість працювати із запасами високоякісного озокериту, який видобувають у місті Борислав (9 км від курорту). «Шахтар», «Карпати», «Перлина Прикарпаття» та «Дніпро-Бескид» поєднують таке лікування з масажами, лікувальною фізкультурою, мінеральними ваннами, електрофорезом, світлолікуванням та ультразвуковою терапією.

Якщо вас цікавить лікування артриту в Трускавці та інших захворювань опорно-рухового апарату, або ви сумніваєтеся у виборі санаторію, зв’яжіться з нами зручним для вас способом, напишіть на пошту bronakwa@gmail.com, зателефонуйте +38 (067) 3735 011 і ми підберемо варіанти лікування згідно з вашим діагнозом.

Популярні санаторії та готелі