Оплата

Оплатити путівку

Де відбувається реабілітація після covid-19 у Трускавці?

COVID-19 – як і будь-яка хвороба, спричиняє ускладнення для організму людини. Люди, які перехворіли на цю недугу в різних формах, відчувають наслідки ще довго, тому правильне відновлення після ковіда допоможе вам повернутися до нормального способу життя за допомогою реабілітації, яку обов’язково треба обговорити з вашим лікарем.

Такі санаторно-готельні комплекси Трускавця як «Ріксос-Прикарпаття», «Міротель», «Карпати», «Шахтар» дають можливість туристам купити спеціально розроблені програми за доступними цінами, які включають різні процедури відновлення організму, що сприяють зміцненню здоров’я, дихальної функції та обсягу легень, рухової недостатності, підвищення витривалості та працездатності, а також покращення психологічного стану після перенесеного стресу. Такі програми включають різні ванни (вуглекислі, мінеральні, арома) і душі, кисневу терапію, масажі та УВЧ на грудну клітку, прийом лікувальних мінеральних вод, фізіотерапію, електротерапію та різноманітні інгаляції. Також для додаткового ефекту рекомендують фізичні навантаження (скандинавська ходьба, фізкультура,…) суворо під наглядом лікарів.

Якщо вас цікавить ціна на реабілітацію після COVID-19 в Трускавці або ж ви хочете дізнатися додаткову інформацію про програми та процедури, що входять у вартість, задати питання ви зможете в онлайн консультації на нашому сайті akwatur.com, або ж зв’яжіться з нами +38 (067 ) 3735 011.

 

Популярні санаторії та готелі