Оплата

Оплатити путівку

Що лікують у санаторіях Трускавця?

Що лікують у санаторіях Трускавця питання, що часто ставиться. Санаторії бальнеологічного курорту спеціалізуються на лікуванні нирок, печінки та жовчних шляхів, ШКТ, серцево-судинної системи, лікуванні хребта та опорно-рухового апарату, захворювання шкіри та дихальної системи, а також ДЦП та порушення обміну речовин в організмі.

Санаторії курорту Трускавець пропонують курс лікування із застосуванням мінеральних вод з різних джерел – «Нафтуся», «Марія», «Софія», «Броніслава», «Барбара»,«Юзя», «Анна», «Катерина», «Едвард»,«Фердинанд», «Еммануїл», а також супутніх процедур та дієти.

Наприклад, відома всьому світу «НАФТУСЯ», знімає запальні процеси покращуючи роботу ШКТ та сечовивідних шляхів, виводить пісок та каміння, відновлює клітини печінки, нормалізує обмін речовин.

Мінеральна вода «МАРІЯ», що знімає спазматичні процеси, при теплому прийомі знижує кислотність, а при холодному збільшує кислотність шлункового соку, посилює жовчовиділення.

Мінеральна вода «СОФІЯ» покращує апетит і кишкове травлення, застосовується при хронічних запорах, покращує обмін речовин.

Мінеральна вода «БРОНІСЛАВА» використовується при лікуванні дихальних шляхів – фарингіти, гайморити, тонзиліти.

Мінеральна вода «БАРБАРА» використовується як проносне при запорах, захворюванні печінки та жовчних шляхів, лікуванні кишечника.

Мінеральна вода «ЮЗЯ» гліцеринова водичка, що лікує шкірні захворювання як екземи, псоріаз, алергічні дерматити.

Мінеральні води «АННА», «КАТЕРИНА» і «ФЕРДИНАНД» використовуються при захворюванні серцево-судинної системи у вигляді мінеральних, ропних та сіро-соляних ванн.

Мінеральна вода «ЕДВАРД» – це ропні ванни, і приймаються при порушенні обміну речовин, інтоксикацій.

Мінеральна вода «ЕММАНУІЛ» застосовується як дезінфікуюче при шкірних захворюваннях та ревматичних запаленнях суглобів.

А також у Трускавці лікують хребет та суглоби, хвороби спинного мозку, внутрішніх органів, сечостатевої сфери у жінок та багато інших захворювань за допомогою озокериту.

Якщо вам важко визначитися у виборі санаторію, ви можете зв’язатися з нами зручним для вас способом (написати на пошту bronakwa@gmail.com, звернутися в онлайн консультацію безпосередньо на нашому сайті akwatur.com, замовити дзвінок або просто зателефонувати нам +38 (067) ) 3735 011, і ми підберемо варіанти відпочинку та лікування відповідно до ваших побажань.

Популярні санаторії та готелі