Оплата

Оплатити путівку

У яких санаторіях Хмільника лікують інсульт?

Інсульт – це хвороба ХХІ століття, яка є високою причиною смертності в Україні. Після перенесеного удару реально повернутися до повноцінного життя, якщо буде правильно проведена реабілітація після інсульту. Гострий період триває місяць, коли призначають медикаментозне лікування хворому, та додатково через півроку раннього відновлення, лікарями рекомендується відвідати санаторії після інсульту у Хмільнику.

Реабілітація після інфаркту та інсульту на стадії ремісії у пацієнтів (не лежачих) на курорті Хмільник проводиться на основі лікування радонової води, користь якої позитивно впливає на життєздатність людини. Один з популярних та сучасних санаторіїв для інсультників на курорті, де застосовують останні технології в медицині «Радон» – це гарант не тільки якісного лікування під наглядом висококваліфікованих лікарів, але й комфортне проживання, цікаве дозвілля (у вихідні можна піти на концерти безпосередньо в санаторії, або ж поїхати на екскурсії).

Варто зауважити, що на відпочинок у Хмільнику ціни порівняно низькі, та отримати в замін ви зможете не тільки реабілітацію в санаторії, а прийняти максимум користі для вашого фізичного здоров’я, тому що санаторії розташовані серед прекрасної природи якою ви зможете насолодитися прогулявшись парком курорту.

У Хмільнику можна пройти реабілітацію після інсульту та інфаркту в багатьох санаторіях, але якщо вам важко визначитися з вибором, ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом (замовити дзвінок на сайті або зателефонувати нам +38 (067) 3735 011, і ми підберемо найбільш вдалий варіант для вас.

Популярні санаторії та готелі