Оплата

Оплатити путівку

У яких санаторіях проходить лікування шлунково-кишкового тракту?

Привілеєм курортів Закарпаття є унікальні мінеральні джерела, на основі яких проводиться оздоровлення із широким спектром захворювань. Основним профілем лікування даного регіону, є хвороби бронхолегеневої системи та патологій ЛОР органів, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату… Протягом перших днів бальнеотерапії, відбувається адаптація до прийому води, згодом організм насичується корисними мікроелементами, тому лікарі проводять індивідуальний підхід до пацієнтів та рекомендують лікування тривалістю мінімум 12-14 днів.

П’ятірка популярних санаторіїв Закарпаття (лікують ШКТ, бронхіти, астми, коліти, печінка…):

  • Санаторій “Боржава” розташований в Іршавському районі, с. Довге. Лікування проводиться на основі вод «Кушницька 876 та 12-і», «Олегівська», «Боржавська» та «Теплиця» з температурою 39 ° С (в основному застосовується при лікуванні опорного апарату).
  • Санаторій «Карпатія», перлина відомого курорту Шаян, розташований на закритій території серед букового лісу, використовує джерела – «Шаянська 4 та 242».
  • Готельно-рекреаційно-лікувальний комплекс «Сольва», знаходиться недалеко від Ужгорода (75км) у Свалявському р-н, с. Поляна, має бювет із «Поляна Квасова».
  • «Кришталеве джерело» с.Солочин на Закарпатті. Використовують воду з джерел, що знаходяться на території санаторію – «Лужанська-12» «Лужанська-3р» для мінеральних ванн, а також для питного лікування.
  • «Сонячна Долина» розташувалася в 11 км. від міста Свалява і має великий попит серед туристів, адже саме тут ви матимете можливість пройти курс лікування на основі «Поляни Квасової».

Лікування мінеральними та термальними водами цього регіону практикують усі санаторії Закарпаття (ШКТ, урологія, панкреатити, гастрити, виразки, опорно-рухова та нервова система, а також безліч інших захворювань). Більш детальну інформацію про санаторії та профіль лікування можна отримати за телефоном +38 (067) 3735 011.

Популярні санаторії та готелі