Оплата

Оплатити путівку

У яких санаторіях Трускавця відбувається лікування ШКТ?

Лікування ШКТ у Трускавці – це основний профіль курорту (гастрит, коліт, панкреатит, гепатит та інші захворювання). Санаторії пропонують комплексний підхід до вирішення цієї проблеми, щоб отримати хороший результат, насамперед процес лікування потребує правильного діагнозу та підбору відповідного санаторно-курортного режиму.

Лікування шлунково-кишкового тракту в Трускавці проходить на основі застосування мінеральних джерел таких як «Нафтуся», «Марія», «Софія», які знімають запалення та спазми, покращують роботу ШКТ та сприяють покращенню обміну речовин в організмі. Призначення (і вживання) мінеральних вод, плюс дієтичне харчування та процедури бальнео-фізіотерапії, лікувальна фізкультура – все це позитивно впливає на моторику шлунка, мікрофлору та травні процеси.

«Шахтар», «Карпати», «Перлина Прикарпаття» та «Кристал» – популярні санаторії на курорті Трускавець (лікування ШКТ основний профіль здравниць), якщо ви ще не визначилися з вибором, зв’яжіться з нами зручним для вас способом, напишіть, що вас цікавить в онлайн консультацію у нас на сайті akwatur.com або зателефонуйте +38 (067) 3735 011, і ми підберемо варіанти відповідно до ваших побажань.

Популярні санаторії та готелі