Оплата

Оплатити путівку

В яких санаторіях лікують цукровий діабет?

Багато хто запитує, чи підходить Моршин для діабетиків??? Захворювання на цукровий діабет у всьому світі вважається головною проблемою, в Україні лікарі рекомендують для пацієнтів з цим діагнозом, щоб уникнути серйозних проблем з організмом, щорічно проходити санаторно-курортний курс лікування у спеціалізованих оздоровницях країни, і Моршин як курорт з багатьма його факторами сприяє відпочинку та робить оздоровниці бажаним місцем оздоровлення для багатьох.

На курорті Моршин лікування цукрового діабету проводиться на основі води з 6-го джерела, яка багата на елемент сульфат магнію та калію, що позитивно впливає на підшлункову залозу, сприяє виведенню жовчі, покращуючи роботу печінки та шлунка, насичуючи білками організм людини та знижує холестерин, стабілізує рівень цукру в крові та зміцнює імунітет у діабетиків.

«Мармуровий Палац», «Моршинський», «Дністер» та «Лаванда» – найкращі санаторії Моршина, де лікують діабет. Після консультації лікаря пацієнти здають аналізи і для них індивідуально підбирається лікування, що включає насамперед внутрішній прийом мінеральних вод, дієто та магнітотерапію, бальнеолікування, грязьові та гідропатичні процедури, дозуються фізичні навантаження та інші оздоровчі процедури.

Хворі на діабет відвідавши Моршин можуть підлікувати і супутні захворювання – проблеми з кишечником і печінкою, щитовидною та підшлунковою залозою, проблеми з жовчним міхуром і жовчнокам’яні хвороби, порушення обміну речовин в організмі, але якщо вам важко визначитися з вибором санаторію, ви можете зв’язатися з нами зручним для вас способом, написати в онлайн консультацію, замовити дзвінок або просто зателефонувати нам +38 (067) 3735 011, і ми підберемо для вас варіанти згідно вашого захворювання і побажань.

Популярні санаторії та готелі