Оплата

Оплатити путівку

В яких санаторіях Східниці проводять лікування ШКТ?

Лікування шлунка в Східниці та шлунково-кишкового тракту загалом є одним із основних профілів курорту, де в комплексі з унікальними джерелами мінеральних вод і чистим цілющим повітрям, ви отримаєте сприятливий результат для вашого організму. При захворюваннях ШКТ лікарі рекомендують відвідувати курорт Східницю щонайменше на дванадцять днів, двічі на рік. Цього часу достатньо щоб провести якісну діагностику та підібрати відповідне лікування в готелях та санаторіях курортного селища, для вашого шлунково-кишкового тракту та організму загалом.

Готельно-оздоровчі комплекси «Санта Марія», «ТуСтань», «Респект» та «ДіАнна» користуються великою популярністю серед туристів, де після консультації лікаря отримаєте рекомендації як пити воду з джерел Східниці, і за додаткову плату вам призначать супутні процедури для ефективного лікування шлунка, печінки, жовчнокам’яної хвороби і т.д.

Актуальну інформацію щодо цін на проживання, харчування та процедури ви можете дізнатися, написавши в онлайн консультацію на нашому сайті, замовити дзвінок або ж зателефонувати нам +38 (067) 3735 011, і ми підберемо варіанти відпочинку відповідно до ваших побажань.

Популярні санаторії та готелі