Оплата

Оплатити путівку

В яких санаторіях Трускавця лікують цукровий діабет?

На курорті Трускавець цукровий діабет лікують у всіх санаторно-курортних комплексах, які надають спеціальні програми та індивідуально підходять до кожного пацієнта, і для початку, давайте розберемо, що являє собою ця хвороба.

Цукровий діабет – це хронічне ендокринне захворювання при повному дефіциті інсуліну (гормону підшлункової залози), який допомагає потрапити глюкозі в клітину, і якщо не вистачає інсуліну в організмі людини, то істотно підвищується цукор у крові. І для того, щоб стабілізувати рівень цукру, лікування цукрового діабету в Трускавці відбувається за допомогою застосування унікальної мінеральної води «Нафтуся» з супутніми процедурами та дієтою, а також на бальнео курорті Трускавець лікування діабету відбувається виключно під керівництвом лікарів та медперсоналу.

При первинній консультації лікаря, призначається курс прийому води «Нафтуся», після якого суттєво стабілізується вуглеводний, білковий та жировий обмін речовин в організмі людини, сприяючи правильній роботі підшлункової залози, що призводить до норми цукру в крові людини, паралельно з прийомом мінеральних вод курорту хворих, які звернулися в санаторії Трускавця, лікування цукрового діабету в першу чергу включає дієт. режим та препарати, що знижують цукор у крові, різноманітні гідропатичні процедури та ванни, лікувальну фізкультуру, психотерапію, озокерит та апаратну фізіотерапію.

Курс лікування призначається мінімум на 12-14 днів у вибраному санаторії Трускавця при цукровому діабеті, що дають чудовий результат нормалізації рівня цукру майже у 90% пацієнтів. Найбільш популярні санаторії Трускавця для діабетиків:

На курорті Трускавець лікування цукрового діабету проводять всі санаторії, але якщо вам важко визначитися з вибором, ви можете зв’язатися з нами зручним для вас способом (написати на пошту, звернутися в онлайн консультацію безпосередньо на нашому сайті akwatur.com, замовити дзвінок або ж просто зателефонувати нам +38 (067) 3735 011, і ми підберемо для вас варіанти відповідно до вашого захворювання та побажань.

Популярні санаторії та готелі