Оплата

Оплатити путівку

Як забронювати путівку в санаторій?

Нам часто задають питання: як придбати путівку в санаторій? Давайте для початку розберемо мету вашої поїздки, адже замовити путівку в санаторій так просто.

  • Якщо ви хочете відпочити з сім’єю або ж просто оздоровитися, можна зв’язатися з нами зручним для вас способом (написати на пошту bronakwa@gmail.com, звернутися в онлайн консультацію безпосередньо на нашому сайті akwatur.com, замовити дзвінок або ж просто зателефонувати нам +38 (098) 32 53 553; +38 (050) 32 53 553, і менеджер підбере для вас варіанти відпочинку згідно ваших побажань.
  • Але, якщо у вас мета підлікуватися, пройдіть консультацію у дільничного лікаря, який курорт вам підійде згідно ваших захворювань. Після консультації лікаря ви можете самостійно вибрати об’єкт розміщення (готельно-курортний комплекс, санаторій) у нас на сайті де розписано детально про ціни, лікувальної бази та процедурах, які акції і програми пропонує санаторій. А також, на нашому сайті у вас є можливість залишити заявку самостійно натиснувши на кнопку “БРОНЮВАННЯ”, внести всі ваші дані (з якого числа, кількість днів, категорію номера), і менеджер зв’яжеться з вами для підтвердження бронювання. Або ж просто, замовте зворотний дзвінок і ми підберемо для вас санаторій згідно ваших побажань і захворювань.

Після бронювання на пошту або ж в смс повідомленнях, ви отримаєте підтвердження про вашу броні, де буде вказано: місце розміщення, дата і час заїзду, кількість днів та сума до оплати за путівку.

Популярні санаторії та готелі