Оплата

Оплатити путівку

Які санаторії для схуднення є у Трускавці?

Однією з причин ожиріння є заїдання стресових ситуацій і щоб уникнути хвороб повязаних з цим, які формуються через неправильне харчування, курортні комплекси Трускавця пропонують пройти курс лікування за допомогою Нафтусі та супутніх процедур, так би мовити, запрограмувати (закодувати) себе на здоровий спосіб життя.

  • Санаторій «Ріксос Прикарпаття» пропонує своїм гостям програму під назвою «Терапія Майєра», розраховану на курс 8-14-21-28 днів. Дієтичне харчування в комплексі з фізіотерапією, СПА-процедурами, масажами та іншими процедурами спрямованими на оздоровлення вашого кишечника, виводить шкідливі токсини, стимулює очищення крові, нормалізує обмінні процеси, що сприяє схудненню та позитивно впливає на імунні функції організму. За допомогою програми «Майєра» проходить кодування людини до правильного харчування та способу життя.
  • Готельний комплекс «Міротель» надасть вам програму для схуднення «Wellness», яка розроблена за допомогою засновниці відомої клініки дієтології Самойленка. Курс розрахований на 7-10-14 днів і включає ряд лікувально-діагностичних процедур спрямованих на омолодження, очищення та детоксикацію вашого організму. Збалансоване харчування, питний режим мінеральних вод, СПА-процедури сприяють загальному відновленню тіла та нормалізації обмінних систем загалом.
  • В апарт-готелі «Шале-Грааль» спеціалістами медичного центру «Авель» розроблено програми «Нормалізації обміну речовин» та «Очищення організму» курсом на 7-10-14 днів, які спрямовані на безпечне схуднення та очищення (хвороби ожиріння) вашого організму, з користю для вашого здоров’я. Прийом мінеральних вод, правильне харчування, фіз- та водні процедури, заняття у спорт залі, в комплексі обов’язково дадуть позитивний та видимий результат.

Якщо ви шукаєте санаторій для схуднення в Трускавці (де є «Програма детокс Трускавець», «Терапія Майєра», «Нафтусечка»…) ви можете звернутися до нас на пошту bronakwa@gmail.com, або зателефонувати +38 (067) 3735 011, і ми підберемо варіанти відпочинку для дорослих та для молоді відповідно до ваших побажань.

Популярні санаторії та готелі