Оплата

Оплатити путівку

У яких санаторіях Хмільника лікують інсульт?

Інсульт – це хвороба ХХІ століття, яка є високою причиною смертності в Україні. Після перенесеного удару реально повернутися до повноцінного життя, якщо буде правильно проведена реабілітація після інсульту. Гострий період триває місяць, коли призначають медикаментозне лікування хворому, та додатково через півроку раннього відновлення, лікарями рекомендується відвідати санаторії після інсульту у Хмільнику.

Реабілітація після інфаркту та інсульту на стадії ремісії у пацієнтів (не лежачих) на курорті Хмільник проводиться на основі лікування радонової води, користь якої позитивно впливає на життєздатність людини. Один з популярних та сучасних санаторіїв для інсультників на курорті, де застосовують останні технології в медицині «Радон» – це гарант не тільки якісного лікування під наглядом висококваліфікованих лікарів, але й комфортне проживання, цікаве дозвілля (у вихідні можна піти на концерти безпосередньо в санаторії, або ж поїхати на екскурсії).

Варто зауважити, що на відпочинок у Хмільнику ціни порівняно низькі, та отримати в замін ви зможете не тільки реабілітацію в санаторії, а прийняти максимум користі для вашого фізичного здоров’я, тому що санаторії розташовані серед прекрасної природи якою ви зможете насолодитися прогулявшись парком курорту.

У Хмільнику можна пройти реабілітацію після інсульту та інфаркту в багатьох санаторіях, але якщо вам важко визначитися з вибором, ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом (замовити дзвінок на сайті або зателефонувати нам +38 (067) 3735 011, і ми підберемо найбільш вдалий варіант для вас.

Де проходять лікування серцево-судинної системи у Хмільнику?

Існує безліч факторів, що призводять до захворювання судин, але лікування їх важливо проводити в кардіо санаторіях. Регулярний відпочинок у оздоровницях орієнтованих на прийом кардіологічних пацієнтів, який дозволяє уникнути рецидиву та загострення хвороби надалі. На курорті Хмільник лікувальне навіть повітря у складі якого високий відсоток елементів іонів та радону, що позитивно впливає на сердечників та гіпертоніків, адже саме тут розташовано безліч санаторіїв, де можна пройти курс лікування серцево-судинної системи.

Санаторій «Радон» вважається найкращим для лікування серця в Хмільнику, який вмістив у себе все, що потрібно для повноцінного оздоровлення – наявність власного джерела, нове обладнання, висококваліфікований персонал та головне, розташування в самому центрі курорту біля річки та парку. Тут для вас підберуть індивідуальний ряд лікувальних процедур для серця, які включають радонові ванни (а також, радон використовується для лікування цукрового діабету і опорно-рухового апарату), для процесу нормалізації артеріального тиску у гіпертоніків, варикозної хвороби, хронічної венозної недостатності, легеневої гіпертензії та інших захворювань серцево-судинної системи.

Якщо ви хочете дізнатися ціни на путівки в Хмільник, чи у вас залишилися питання щодо лікування серця в оздоровницях, напишіть нам на пошту dirakwatur@gmail.com, або зверніться в онлайн консультацію на нашому сайті, чи зателефонуйте нам +38 (067) 3735 011.

Де проходить лікування опорно-рухового апарату в Хмільнику?

Лікування опорно-рухового апарату – це основний профіль курорту Хмільник. Майже кожен другий страждає на болі у суглобах і це не дивно. Травми, малорухливість, фізичні навантаження хребта, переохолодження, ускладнення після хвороб є основними факторами, що призводять до порушень та хвороб кістково-м’язової системи. На думку лікарів відпочинок та курортне лікування найбільш ефективне для пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату.

«Радон» – один із найновіших і затребуваних санаторіїв у місті Хмільник, з моменту відкриття здравниці, показує гарні відгуки туристів, у яких йдеться про індивідуальний підхід лікарів до санаторно-курортного лікування пацієнта на основі мінеральної радонової води, бальнео грязелікування, фізіотерапевтичних процедур та масажів, фізкультури, що у комплексі позитивно вплине на ваш організм.

Актуальні знижки та ціни на путівки в санаторії Хмільника, можна дізнатися звернувшись в онлайн консультацію на нашому сайті akwatur.com, або ж зателефонуйте +38(067)-3735-011, і ми підберемо варіанти відпочинку відповідно до ваших побажань та бюджету.

Чи лікують у санаторіях Хмільник гінекологічні захворювання та які?

Санаторії для лікування гінекології в наш час дуже потрібні, адже саме вчасно призначена профілактика допомагає уникнути утворення нових недуг. Кожна жінка повинна стежити за своїм здоров’ям, і санаторно-курортне лікування, це хороша нагода підійти до оздоровлення свого організму комплексно.

Всі здравниці курорту Хмільник мають великий досвід та широкий спектр процедур для лікування гінекологічних захворювань, таких як – хронічне запалення придатків матки, порушення менструального циклу, безпліддя, фіброміома матки, реабілітація після гінекологічних операцій пов’язаних із сечостатевою системою.

«Радон», «Поділля», «Березовий Гай»… – кращі санаторії курорту Хмільник, більш детальну інформацію про них можна дізнатися на сайті akwatur.com, або ж зателефонуйте +38 (067) 3735 011 і ми підберемо для вас варіанти лікування відповідно до ваших побажань.