Оплата

Оплатити путівку

В яких санаторіях можна очистити печінку?

Гепатологія – це основний профіль усіх санаторіїв курорту Моршин, для лікування захворювань печінки застосовуються унікальні мінеральні води з джерел 6, 4 і 1, які очистять печінку і приводять у нормальну роботу жовчний міхур, при цьому підвищують тонус у ШКТ.

На курорті є кілька варіантів розміщення та лікування печінки:

  • Санаторій «Мармуровий Палац» розташований у парковій зоні, все в одному корпусі (лікування, проживання та харчування), що дуже зручно в холодну погоду;
  • Санаторій «Моршинський» знаходиться навпроти бювету (але має власний у 4 корпусі), всі 5 корпусів та їдальня розташовані компактно на великій території, між 1-2 та 3-4 корпусом є переходи;
  • Санаторії «Дністер», «Лаванда», «Світанок», «Черемош» та «Перлина Прикарпаття» лише спальні корпуси, які розташовані в лісопарковій зоні курорту і на лікування потрібно ходити до бальнеолікарні та діагностичного центру курорту.

Лікування печінки в Моршині проводять всі санаторно-курортні комплекси, але якщо вам важко визначитися у виборі, можна зв’язатися з нами зручним для вас способом, звернутися в онлайн консультацію (яка знаходиться праворуч на нашому сайті akwatur.com), замовити дзвінок або просто зателефонувати нам +38 (067) 3735 011, і ми підберемо для вас варіанти лікування відповідно до вашого захворювання та побажань.

 

Де проводять лікування шлунково-кишкового тракту у Моршині.

Всі органи які задіяні в процесі травлення практично ніколи не перебувають у стані спокою, і щоб не порушувати цей процес, людина має правильно харчуватися, але сьогодні на жаль не всі дотримуються цього правила, і хвороби шлунково-кишкового тракту є однією з найпоширеніших причин звернення до лікаря.

Моршин з його природними факторами та мінеральними джерелами, з найновішими методами в курортології і є головною основою лікування ШКТ. Наприклад, лікування кишечника в Моршині, що проводиться на основі води з шостого джерела, сприяючи зниженню запальних процесів, нормалізуючи кислотну функцію шлунка, зменшує ймовірність появи каменів у жовчному.

Санаторії «Мармуровий Палац» та «Моршинський» мають власну лікувальну базу і вважаються найкращими пансіонатами де проводяться комплексні методи лікування ШКТ у Моршині, під впливом мінеральних вод курорту, і найголовніше що моршинська вода позитивно впливає тривалий період на всі органи травлення, та використовується для питного лікування, а також у бальнеології для ванн та кишкового зрошення, гідроколонотерапії тощо. Одночасно з прийомом води призначаються і супутні процедури, фізіотерапія та масаж живота, що покращують роботу ШКТ, при цьому виводять токсини та шлаки з організму.

Якщо ви хочете дізнатися яка ціна на путівки в Моршин, або вам важко визначитися з вибором санаторію, зв’яжіться з нами зручним для вас способом – зверніться в онлайн консультацію на нашому сайті akwatur.com, або ж зателефонувати нам +38 (067) 3735 011 , і ми підберемо для вас варіанти відпочинку відповідно до вашого захворювання та побажань.

В яких санаторіях лікують цукровий діабет?

Багато хто запитує, чи підходить Моршин для діабетиків??? Захворювання на цукровий діабет у всьому світі вважається головною проблемою, в Україні лікарі рекомендують для пацієнтів з цим діагнозом, щоб уникнути серйозних проблем з організмом, щорічно проходити санаторно-курортний курс лікування у спеціалізованих оздоровницях країни, і Моршин як курорт з багатьма його факторами сприяє відпочинку та робить оздоровниці бажаним місцем оздоровлення для багатьох.

На курорті Моршин лікування цукрового діабету проводиться на основі води з 6-го джерела, яка багата на елемент сульфат магнію та калію, що позитивно впливає на підшлункову залозу, сприяє виведенню жовчі, покращуючи роботу печінки та шлунка, насичуючи білками організм людини та знижує холестерин, стабілізує рівень цукру в крові та зміцнює імунітет у діабетиків.

«Мармуровий Палац», «Моршинський», «Дністер» та «Лаванда» – найкращі санаторії Моршина, де лікують діабет. Після консультації лікаря пацієнти здають аналізи і для них індивідуально підбирається лікування, що включає насамперед внутрішній прийом мінеральних вод, дієто та магнітотерапію, бальнеолікування, грязьові та гідропатичні процедури, дозуються фізичні навантаження та інші оздоровчі процедури.

Хворі на діабет відвідавши Моршин можуть підлікувати і супутні захворювання – проблеми з кишечником і печінкою, щитовидною та підшлунковою залозою, проблеми з жовчним міхуром і жовчнокам’яні хвороби, порушення обміну речовин в організмі, але якщо вам важко визначитися з вибором санаторію, ви можете зв’язатися з нами зручним для вас способом, написати в онлайн консультацію, замовити дзвінок або просто зателефонувати нам +38 (067) 3735 011, і ми підберемо для вас варіанти згідно вашого захворювання і побажань.