Оплата

Оплатити путівку

Де відбувається лікування опорно-рухового апарату в Трускавці?

Здоров’я та правильне функціонування вашого опорно-рухового апарату безпосередньо пов’язане з вашою дієздатністю, адже сьогодні навантаження на організм людини зростає щодня, а це і є основною причиною багатьох захворювань хребта, суглобів та кістково-м’язового апарату. Якщо вчасно вдатися до комплексного вирішення проблем, можна уникнути серйозніших ускладнень.

У санаторіях Трускавця є можливість пройти курс лікування опорно-рухового апарату (артрит, радикуліт, пролежні, неврит та інші захворювання) за допомогою цілющих властивостей цього курорту, мінеральних вод та озокеритотерапії, які в комплексі дадуть помітний результат.

Озокеритолікування широко використовують санаторії Трускавця (лікування суглобів, запалення поверхневих тканин та внутрішніх органів…) – ця процедура помітно розширює судинну сітку, посилює кровообіг та обмін речовин в організмі, виводить токсини та прискорює процес регенерації клітин. Здравниці мають можливість працювати із запасами високоякісного озокериту, який видобувають у місті Борислав (9 км від курорту). «Шахтар», «Карпати», «Перлина Прикарпаття» та «Дніпро-Бескид» поєднують таке лікування з масажами, лікувальною фізкультурою, мінеральними ваннами, електрофорезом, світлолікуванням та ультразвуковою терапією.

Якщо вас цікавить лікування артриту в Трускавці та інших захворювань опорно-рухового апарату, або ви сумніваєтеся у виборі санаторію, зв’яжіться з нами зручним для вас способом, напишіть на пошту bronakwa@gmail.com, зателефонуйте +38 (067) 3735 011 і ми підберемо варіанти лікування згідно з вашим діагнозом.

Де у Трускавці полікувати печінку?

З кожним роком кількість людей, які страждають на різні форми хвороб печінки зростає і це не дивно (залізодефіцитна анемія, жировий гепатоз, хронічні гепатити…). Поширеними причинами недугів можуть бути накопичення жирів, вживання алкоголю, порушення обміну речовин, зловживання лікарськими препаратами або інфекційні захворювання. Щоб досягти видимого результату та вчасно уникнути розвитку ускладнень, хворим рекомендується пройти комплексне лікування печінки у санаторії із застосуванням вод із бювету у Трускавці.

Повне обстеження та лікування печінки в Трускавці можна отримати в таких здравницях як: «Шахтар», «Карпати», «Перлина Прикарпаття» та «Кристал», де після консультації спеціаліста, вам призначать відповідний комплекс лікувальних процедур, підберуть дієтичне харчування та правильний санаторно-курортний режим. Також у санаторіях курорту можна полікувати захворювання пов’язані з урологією, серцево-судинною системою, опорно-рухового апарату.

На курорті Трускавець лікування печінки є одним із основних профілів, тому якщо у вас є запитання щодо путівок, зверніться до нас зателефонувавши за номером +38 (067) 3735 011 або напишіть на пошту bronakwa@gmail.com, і ми підберемо відповідні варіанти для вас.

 

Де відбувається реабілітація після covid-19 у Трускавці?

COVID-19 – як і будь-яка хвороба, спричиняє ускладнення для організму людини. Люди, які перехворіли на цю недугу в різних формах, відчувають наслідки ще довго, тому правильне відновлення після ковіда допоможе вам повернутися до нормального способу життя за допомогою реабілітації, яку обов’язково треба обговорити з вашим лікарем.

Такі санаторно-готельні комплекси Трускавця як «Ріксос-Прикарпаття», «Міротель», «Карпати», «Шахтар» дають можливість туристам купити спеціально розроблені програми за доступними цінами, які включають різні процедури відновлення організму, що сприяють зміцненню здоров’я, дихальної функції та обсягу легень, рухової недостатності, підвищення витривалості та працездатності, а також покращення психологічного стану після перенесеного стресу. Такі програми включають різні ванни (вуглекислі, мінеральні, арома) і душі, кисневу терапію, масажі та УВЧ на грудну клітку, прийом лікувальних мінеральних вод, фізіотерапію, електротерапію та різноманітні інгаляції. Також для додаткового ефекту рекомендують фізичні навантаження (скандинавська ходьба, фізкультура,…) суворо під наглядом лікарів.

Якщо вас цікавить ціна на реабілітацію після COVID-19 в Трускавці або ж ви хочете дізнатися додаткову інформацію про програми та процедури, що входять у вартість, задати питання ви зможете в онлайн консультації на нашому сайті akwatur.com, або ж зв’яжіться з нами +38 (067 ) 3735 011.

 

Які санаторії для схуднення є у Трускавці?

Однією з причин ожиріння є заїдання стресових ситуацій і щоб уникнути хвороб повязаних з цим, які формуються через неправильне харчування, курортні комплекси Трускавця пропонують пройти курс лікування за допомогою Нафтусі та супутніх процедур, так би мовити, запрограмувати (закодувати) себе на здоровий спосіб життя.

  • Санаторій «Ріксос Прикарпаття» пропонує своїм гостям програму під назвою «Терапія Майєра», розраховану на курс 8-14-21-28 днів. Дієтичне харчування в комплексі з фізіотерапією, СПА-процедурами, масажами та іншими процедурами спрямованими на оздоровлення вашого кишечника, виводить шкідливі токсини, стимулює очищення крові, нормалізує обмінні процеси, що сприяє схудненню та позитивно впливає на імунні функції організму. За допомогою програми «Майєра» проходить кодування людини до правильного харчування та способу життя.
  • Готельний комплекс «Міротель» надасть вам програму для схуднення «Wellness», яка розроблена за допомогою засновниці відомої клініки дієтології Самойленка. Курс розрахований на 7-10-14 днів і включає ряд лікувально-діагностичних процедур спрямованих на омолодження, очищення та детоксикацію вашого організму. Збалансоване харчування, питний режим мінеральних вод, СПА-процедури сприяють загальному відновленню тіла та нормалізації обмінних систем загалом.
  • В апарт-готелі «Шале-Грааль» спеціалістами медичного центру «Авель» розроблено програми «Нормалізації обміну речовин» та «Очищення організму» курсом на 7-10-14 днів, які спрямовані на безпечне схуднення та очищення (хвороби ожиріння) вашого організму, з користю для вашого здоров’я. Прийом мінеральних вод, правильне харчування, фіз- та водні процедури, заняття у спорт залі, в комплексі обов’язково дадуть позитивний та видимий результат.

Якщо ви шукаєте санаторій для схуднення в Трускавці (де є «Програма детокс Трускавець», «Терапія Майєра», «Нафтусечка»…) ви можете звернутися до нас на пошту bronakwa@gmail.com, або зателефонувати +38 (067) 3735 011, і ми підберемо варіанти відпочинку для дорослих та для молоді відповідно до ваших побажань.

Де у Трускавці відбувається лікування урології?

Шкідливі звички, малоактивний спосіб життя, ослаблений імунітет, погана екологія та несвоєчасне звернення до лікаря може призвести до таких хвороб як: простатит, хронічний пієлонефрит, проблеми із сечостатевою системою, усунення запальних процесів та інших недуг, які негативно позначаються на здоров’ї організму.

Урологічні захворювання – це один із основних профілів курорту Трускавця від моменту його заснування як здравниці. Абсолютно всі санаторії мають широкий спектр фізіотерапевтичних та бальнеологічних процедур, які у комплексі з прийомом мінеральних вод «Нафтусі» та «Марії» гарантують вам видимий результат для вашого тіла та покращення самопочуття.

Лікування простатиту в Трускавці та інших недуг пов’язаних з урологією ви зможете отримати в «Ріксос-Прикарпаття», «Міротель», «Карпати», «Шахтар» та «Перлина Прикарпаття», адже саме ці санаторно-курортні комплекси пропонують не лише широку базу лікувальних процедур, а й високий сервіс персоналу та комфорт для своїх туристів.

Якщо у вас залишилися питання щодо розміщення на курорті Трускавець (урологія, лікування ШКТ, опорно-руховий апарат основні напрямки оздоровниць курорту) зв’яжіться з нами звернувшись в онлайн консультацію безпосередньо на нашому сайті akwatur.com, або ж зателефонуйте +38 (067) 3735 011, і ми підберемо варіанти відпочинку та лікування відповідно до ваших побажань.