Оплата

Оплатити путівку

В яких санаторіях Закарпаття відбувається лікування гінекології?

На думку лікарів гінекологічні захворювання вимагають комплексного лікування, у тому числі із застосуванням методів бальнеології, оскільки мінеральні ванни, умивання та зрошення слабомінералізованими водами позитивно впливає на жіноче здоров’я, тому лікування гінекології у санаторіях Закарпаття проводять на основі цілющих мінеральних джерел та супутніх процедур.

Наприклад, санаторний комплекс «Деренівська Купіль», на території якого розташовані оздоровчий центр «Ірис» та SPA «Срібні Терми», де розроблено медичні програми на основі джерел «Закарпатська 1 та 2», а також питної води «Деренівська Купель», у склад якої входить кремній та бор, що позитивно впливають на репродуктивну функцію у жінок.

Ще безліч санаторіїв Закарпаття з профілем гінекології застосовують грязелікування (санаторії «Боржава», «Кришталеве Джерело» та безліч інших), які мають сприятливий вплив при хронічних гінекологічних захворюваннях у стадії ремісії, а також безпліддя.

Консультацію з приводу лікування гінекології та вибору здравниці в Закарпатті, можна отримати за телефоном +38 (067) 3735 011, або замовити зворотній дзвінок на нашому сайті akwatur.com, і менеджери підберуть відповідні варіанти згідно вашого діагнозу.

У яких санаторіях Закарпаття відбувається лікування хребта?

Болі в спині часто переходять у більш серйозні хвороби, тому прийом знеболюючих препаратів і візит до лікаря не зможуть прибрати причини ваших недуг. Практично за будь-яких захворювань хребта або опорно-рухової системи фахівці рекомендують пройти курс лікування в санаторіях Закарпаття, де завдяки унікальним мінеральним джерелам лікування хребта та суглобів стає більш ефективним.

Санаторії Закарпаття з лікування суглобів та опорно-рухового апарату нададуть для вас широкий ряд фізіотерапевтичних процедур, бальнеологічне лікування з використанням власних мінеральних та термальних вод, індивідуально розроблену реабілітаційну програму залежно від вашого діагнозу (артрит, остеохондроз, лікування спини після різних травм, інші захворювання), а також у вас буде можливість провести дозвілля на чистому Карпатському повітрі прогулявшись терренкурами, або вибрати розважальну програму, яку пропонує санаторій.

«Боржава», «Срібний Водограй», «Сольва», «Деренівська Купіль», «Теплиця», «Кришталеве джерело»… – найкращі санаторно-готельні комплекси Закарпаття (за відгуками наших туристів), детальну інформацію про них ви зможете подивитися на на сайті akwatur.com, або ж зателефонуйте нам +38 (067) 3735 011 і наші менеджери підберуть варіанти відпочинку відповідно до ваших побажань.

В яких санаторіях Закарпаття відбувається лікування серцево-судинних захворювань?

Неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички, підвищені нервово-психологічні навантаження – це все фактори, що призводять до захворювань серцево-судинної системи. Хвороби серця найбільш небезпечні та непередбачувані, адже у разі таких захворювань, це негативно позначається на нашому організмі загалом і щоб уникнути серйозних наслідків, важливо вчасно діагностувати та ліквідувати проблему, але одного прийому ліків недостатньо. Санаторії Закарпаття з лікуванням серцево-судинних захворювань допоможуть вам не лише ефективно протистояти хворобі, а й насолодитися чудовими краєвидами, які не поступаються швейцарським курортам.

Найкращі готельно-санаторні комплекси «Сольва», «Деренівська купіль», «Срібний Водограй», «Карпатія» завдяки спеціальним методам обстеження та комплексної терапії,за допомогою новітньої лікувальної бази, широкого спектру процедур, індивідуально розроблених програм, корекції ваших харчових звичок (відмова від пересоленої, гострої, смаженої їжі, включення до раціону каш, фруктів та овочів) і головне за допомогою найчистішого гірського повітря цього регіону, ви неодмінно подолаєте всі ваші недуги, з комфортом і користю для вашого здоров’я. У вільний час, всі здравниці пропонують різноманітні екскурсії, фестивалі, майстер-класи, різні види фізичної активності (басейн, гра в теніс, катання верхи), а також дегустацію закарпатської кухні.

Якщо у вас залишилися питання щодо лікування на курортах Закарпаття ви можете поставити запитання звернувшись в онлайн консультацію на нашому сайті akwatur.com, або ж зателефонувати нам +38(067)-3735-011, і ми підберемо варіанти відпочинку відповідно до ваших побажань та бюджету .

У яких санаторіях проходить лікування шлунково-кишкового тракту?

Привілеєм курортів Закарпаття є унікальні мінеральні джерела, на основі яких проводиться оздоровлення із широким спектром захворювань. Основним профілем лікування даного регіону, є хвороби бронхолегеневої системи та патологій ЛОР органів, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату… Протягом перших днів бальнеотерапії, відбувається адаптація до прийому води, згодом організм насичується корисними мікроелементами, тому лікарі проводять індивідуальний підхід до пацієнтів та рекомендують лікування тривалістю мінімум 12-14 днів.

П’ятірка популярних санаторіїв Закарпаття (лікують ШКТ, бронхіти, астми, коліти, печінка…):

  • Санаторій “Боржава” розташований в Іршавському районі, с. Довге. Лікування проводиться на основі вод «Кушницька 876 та 12-і», «Олегівська», «Боржавська» та «Теплиця» з температурою 39 ° С (в основному застосовується при лікуванні опорного апарату).
  • Санаторій «Карпатія», перлина відомого курорту Шаян, розташований на закритій території серед букового лісу, використовує джерела – «Шаянська 4 та 242».
  • Готельно-рекреаційно-лікувальний комплекс «Сольва», знаходиться недалеко від Ужгорода (75км) у Свалявському р-н, с. Поляна, має бювет із «Поляна Квасова».
  • «Кришталеве джерело» с.Солочин на Закарпатті. Використовують воду з джерел, що знаходяться на території санаторію – «Лужанська-12» «Лужанська-3р» для мінеральних ванн, а також для питного лікування.
  • «Сонячна Долина» розташувалася в 11 км. від міста Свалява і має великий попит серед туристів, адже саме тут ви матимете можливість пройти курс лікування на основі «Поляни Квасової».

Лікування мінеральними та термальними водами цього регіону практикують усі санаторії Закарпаття (ШКТ, урологія, панкреатити, гастрити, виразки, опорно-рухова та нервова система, а також безліч інших захворювань). Більш детальну інформацію про санаторії та профіль лікування можна отримати за телефоном +38 (067) 3735 011.

Де на Закарпатті проходить лікування ШКТ?

Місце розташування, природа, цілющі джерела та санаторно-курортні комплекси Закарпаття позитивно впливають на відпочинок та оздоровлення організму. Саме тут проводиться лікування безлічі захворювань, таких як – шлунково-кишковий тракт, опорно – рухової та патології серцево-судинної системи, гінекологічні хвороби та інші.

Один із профілів цього регіону – лікування ШКТ, ажде саме прийом мінеральних вод, властивості яких надає позитивну дію на травний тракт людини, дають можливість закріпити результат на тривалий час. «Кришталеве джерело», «Карпатія», «Боржава», «Сольва» – найкращі санаторії Закарпаття з лікування шлунково-кишкового тракту (за відгуками туристів, що відвідували здравниці), які мають власну лікувальну базу з сучасним обладнанням, де під наглядом кваліфікованих фахівців ви зможете пройти комплексне обстеження та діагностику для лікування ШКТ.

Якщо у вас виникли питання, або ж ви хочете дізнатися ціни на відпочинок у Закарпатті з лікуванням ШКТ, напишіть нам в онлайн консультацію чи зателефонуйте +38 (067) 3735 011, і ми підберемо найбільш вдалий варіант лікування відповідно до вашого бюджету.