Оплата

Оплатити путівку

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності.

Конфіденційність (персональна інформація) користувачів сайту akwatur.com відіграє велику роль для нас, саме тому, ми намагаємось забезпечити належний захист зібраної інформації, добровільно наданої відвідувачами нашого веб-сайту. Дані правила детально поясняють, яку саме інформацію про вас ми збираємо, та як ми її в подальшому використовуємо.

Правила використання політики конфіденційності веб-сайту akwatur.com розроблені згідно із чинним законодавством та з дотриманням усіх вимог Законів України «Про захист персональних даних» та «Про інформацію» і є невід’ємною частиною «Публічної оферти» для користувачів, що доступна на нашому сайті (з відповідними змінами, які можуть вноситись час від часу).

Відповідно, ми, тобто приватне підприємство «Вест Аква Тур» (код ЄДРОПУ 38582403) є розпорядником даних, які обробляються на веб-сайті akwatur.com (надалі – «Аква Тур»), для цієї політики конфіденційності.

Яку інформацію ми збираємо та навіщо?

Перебуваючи на нашому сайті «Аква Тур», відбувається ідентифікація клієнта як користувача сайту, для зв’язку та надання туристичних послуг, ведення бухгалтерського обліку, створення та реалізації програм лояльності, відправки розсилок електронною поштою та смс через мобільних операторів, з метою інформування про акції і новини нашого сайту.

Під час оформлення замовлення (бронювання), ми просимо надати особисту інформацію, таку як: прізвище, ім’я, по батькові, адресу електронної пошти (e-mail), номер телефону, та інші дані, які необхідні для оформлення і продажу авіаквитків, замовлення путівок та додаткових туристичних послуг.

Персональні дані, надані користувачами при оформлені бронювання, за необхідності виконання зазначених зобов’язань, можуть бути передані третім особам (готелям, санаторно-курортним закладам тощо), які беруть участь у наданні туристичних послуг на користь замовника, а також, можуть використовуватись з метою проведення маркетингових досліджень, щодо вдосконалення надання туристичних послуг.

Коли ви залишаєте питання чи відгук на сайті «Аква Тур», відбувається збір таких даних: ім’я, електрона пошта, IP-адреса та тип веб-браузера користувача для виявлення спаму, а також, у вас є можливість підписатися на розсилку (добровільно надати згоду), для отримання гарячих пропозиції, вказавши у відповідній формі своє ім’я та адресу електронної пошти.

Ця політика конфіденційності поширюється на збір даних, пов’язаних з використанням веб-сайту «Аква Тур» і не відноситься до інформації сторонніх сайтів та програм, якими ви можете скористатися за посиланнями на нашому сайті. Такі сторонні сайти та програми можуть мати власні політики конфіденційності.

Яким чином ми збираємо цю інформацію.

Ми використовуємо різноманітні програми та сервери, щоб збирати й зберігати інформацію, коли ви відвідуєте наш сайт «Аква Тур». Наприклад, використовуємо Cookies та інформацію про користувачів через сервіс Google Analytics. З їх допомогою відбувається збір даних про переміщення відвідувачів по сайту. Такий контроль дає можливість покращувати і вдосконалювати роботу ресурсу. Даний підхід дозволяє краще орієнтуватися на переваги відвідувачів і створювати цікавий для користувачів контент.

Як зберігається та захищається така інформація.

Вся зібрана інформація не передається третім особам. Винятком з правила може бути тільки виконання вимог законодавства. Особисті дані користувачів зберігаються на спеціальних серверах, де вся інформація захищена і може використовуватися тільки в вище зазначених випадках.