Оплата

Оплатити путівку

Дитячий відпочинок

Поїздки в літні табори розлітаються як гарячі путівки на море, що й не дивно, адже вони ідеальні для дитини будь-якого віку і дозволяють йому не тільки...

Як вибрати дитячий табір для дитини? Над цим питанням замислюються багато батьків, в першу чергу ви повинні зрозуміти для себе який відпочинок потрібен вашій дитині. Адже, на сьогоднішній день сучасні діти України живуть в епоху змін та дитячі табори так як і вся туристична діяльність розвивається стрімкими темпами, і дорослі помиляються якщо вважають що дитячі табори бувають тільки влітку.

Наприклад, відпочинок для дітей у Карпатах восени чи взимку та навесні дуже корисний, тому що це хороша можливість набратися досвіду і продемонструвати свої найкращі якості, навчиться цінувати, любити, дружити, поважати та просто радіти життю. Дитячі табори в Карпатах – це можливість для вашої дитини отримати не тільки активний відпочинок а й нові знання.

Так як табору для школярів більш актуальні в теплу пору року, хочемо ще звернути вашу увагу на дитячий відпочинок в Карпатах влітку. Адже для дитини в першу чергу це можливість активно проводити час, здорове харчування, гори, сонце, чисте повітря та піші прогулянки по лісі.

Але також не забуваємо про табори на березі Чорного моря, це спортивні ігри на пляжі та в басейні, тематичні вечірки і мега позитивний заряд сонцем та морським повітрям.

Як користуватися сайтом АкваТур?

На сайті АкваТур у вас є можливість дізнатися про ціни на відпочинок для дітей в Карпатах, Закарпатті та Буковелі, а також на березі Чорного моря. Переглянути інформацію про програми які пропонують табори. Менеджери врахують всі ваші побажання і забронюють максимально комфортний варіант для вашої дитини, від хорошого і недорогого до лакшери, з театральним, танцювальним і музичним напрямком, творчі, мовні та IT-табори.

У більшості є акції «раннього бронювання» і чим раніше ви купуєте путівку тим вона дешевше, також є акції для тих у кого двоє дітей з однієї сім’ї або ж ви купуєте путівку на дві зміни і безліч інших бонусних програм та акцій, про які знають менеджери АкваТур і при виборі табору завжди підкажуть вам.

АкваТур підібрав для вас топову трійку таборів на дитячі канікули в Карпатах, в Буковелі, а також на березі Чорного моря:

Вся інформація щодо розміщення та проживання, документи для участі в таборі, що необхідно взяти дитині, як і чим дістатися, дати заїздів та тривалість зміни можна дізнатися безпосередньо на сайті АкваТур звернувшись в «онлайн консультацію» праворуч, або ж замовити зворотний дзвінок та менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: