Оплата

Оплатити путівку

Про нас

Туристична агенція «Аква Тур & Тревел» успішно працює в галузі туризму з 2008 року, завдяки багаторічній співпраці із санаторно-курортними закладами Закарпаття, Трускавця, Моршина, Східниці, Хмільника, нашими клієнтами стали понад 50 тис. туристів, які довіряють нам найголовніше - відпочинок з користю для здоров'я!

Безцінним досвідом для нашого колективу є вдячні та реальні відгуки наших туристів, а також велика кількість підписників у наших соціальних мережах, де активно проводиться обговорення про сервіс у санаторіях та користь лікування курортів при різних захворюваннях. Ведуться прямі трансляції з санаторіїв та готелів, де завжди можна дізнатися про лікувальну базу та процедури, побачити номери, територію, яке харчування, а також у прямому ефірі поставити запитання.

about us

ВІДГУКИ ПРО >>>>> АКВА ТУР & ТРЕВЕЛ

Наша компанія є ліцензованим офісом продажів Мережі Агенцій Горящих Путівок, і має багатий досвід не лише у спілкуванні з туристами, а також великий багаж знань та відзнак від наших партнерів та курортів.

З 2015 року за результатами Національного бізнес-рейтингу «АкваТур&Тревел» неодноразово завойовувала звання «Лідер галузі» за основним видом діяльності КВЕД 79.11 «Діяльність туристичних агенцій».

У карантинний 2021 рік, нелегкий для туризму час, наш колектив отримав відзнаку та звання «Зірка Туристичної галузі України 2021», а також подяку до дня туризму від мера курорту Трускавець «За відповідальність та значний особистий внесок, професіоналізм, відданість справі у сфері туризму».

Ми часто відвідуємо бальнеологічні курорти України вивчаємо інфраструктуру курортів, щоб проінформувати наших клієнтів як провести вільний час від процедур, що цікавого подивитись та відвідати. Досконально вивчаємо кожен санаторій та спа - готель, знаємо всі плюси та мінуси оздоровниць, на нашому сайті зібрана найактуальніша інформація, якої немає навіть на офіційних сайтах санаторіїв.

Ми завжди вислухаємо ваші побажання та підберемо курорт, або ж санаторій відповідно до вашого захворювання, бажаного сервісу та бюджету. За бажанням, організуємо зустріч та допоможемо в оформленні документів при заселенні, а також надамо допомогу у різних ситуаціях. Ми з вами на зв'язку 24/7!

З нами завжди можна зв'язатися будь-яким зручним для вас способом, скористатися «онлайн консультацією», замовити «зворотний дзвінок», написати нам на пошту - info@akwatur.com, через Viber +38 067 3735 011, WhatsApp +38 050 325 3553, Telegram  t.me/akwa_tur, тобто для зв'язку з нами немає жодних перешкод для людей будь-якого віку.

Ліцензії та нагороди