Оплата

Оплатити путівку

Чи можливе з онкологією лікування в санаторіях?

02-10-2021
632
0
🧐 Рубрика «Цікаво знати»
Останнім часом в наших групах та по телефону ми часто отримуємо запитання, «Чи можливий з онкологією відпочинок та лікування в санаторіях курортів – Трускавець, Моршин, Східниця, Хмільник та Закарпаття»❓

☝️Насправді хворим онкологією дозволено багато методів курортної терапії, які зміцнюють імунітет та покращують самопочуття, але між тим, дуже важливо вірно підібрати комплекс процедур і курорт за його специфікою, тому в перешу чергу потрібна консультація лікаря за місцем проживання!

✔️Особливо сприятливо впливають на стан здоров’я при онкології – кліматотерапія та прогулянки теренкурами, а також скандинавська ходьба, плавання та заняття в басейнах фізкультурою, аероіонотерапія, питне лікування мінеральними водами (за призначенням лікаря) та дієтотерапія… адже при такому оздоровленні припиняється контролювання соматичного відчуття та отримуються позитивні емоції від ритму курортного життя.
✔️Відвідувати оздоровчі курорти, рекомендується не у спекотну погоду з вересня по травень місяць.

☝️Також, потрібно звернути увагу на протипокази в лікуванні, які не дозволяють при онкології: грязі, теплові процедури та гарячі ванни, радон та сульфідні води, геліотерапія у весняний та літній період, кріосауна та традиційні бані і сауни, басейни із сильною концентрованою термальною водою, а також, купання у гарячих джерелах.

❗️А ми в свою чергу, радимо відпочинок та оздоровлення в чудовому санаторії «Шахтар» що у Трускавці. Де проводиться реабілітація пацієнтів з онкопатологією у супроводі провідних онкологів Львова та лікарів клініки «Дельта Мед».

💰 ціна путівки від 1050 грн в добу з людини при 👥 розміщенні!

☝️Бронювання та деталі про санаторій «Шахтар» за телефонами. Здоров’я усім❤️
☎️+38 (067) 373 50 11
☎️+38 (050) 325 35 53

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: