Оплата

Оплатити путівку

Чи працюватимуть санаторії під час карантину «Вихідного дня»?

13-11-2020
2203
0

Ми всі знаємо що в Україні з 14 по 30 листопада 2020 року водиться нові пандемічні обмеження «Карантин вихідного дня», який буде діяти з 00:00 суботи до 00:00 понеділка – кожні вихідні листопада місяця. Та хто запланував пої’здку до санаторно-курортних закладів на оздоровлення та відпочинок може не хвилюватися, адже в санаторно-оздоровчій галузі обмежень не буде! Всі санаторії будуть працювати у звичному для них режимі, та всі послуги по проживанню, лікуванню та харчуванню будуть надаватись.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, в рамках нових обмежень буде заборонена робота установ, які надають послуги з розміщення, крім готелів, реабілітаційних центрів та санаторно-курортних закладів.

Протягом усього карантину важливість санаторно-курортного оздоровлення та реабілітації прийшлося довго доводити та роз’яснювати державним структурам та чиновникам, а декого навіть переконувати аби зберегти для санаторіїв можливість працювати, а для людей змогу дбати про здоров’я. Адже, в санаторно-оздоровчих закладах працює висококваліфікований медичний персонал, а хто як не він знає як поводитись при тих чи інших захворюваннях, та що потрібно для відновлення організму.

А також, багато санаторних закладів розробили програми по реабілітації захворювання на «Covid-19» після виписки з стаціонару або амбулаторного лікування у стадії повного одужання підтвердженого лабораторним обстеженням. Отже, якщо ви одужали від «Covid-19» та найважче позаду, але самопочуття ще далеке від ідеального, вам потрібен нагляд медиків, контроль лабораторних показників та реабілітація після коронавірусної інфекції, звертайтесь до «АкваТур» і ми з задоволенням підберемо для вас відпочинок та оздоровлення на бальнеологічних курортах України. Будьте здорові!

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: