Оплата

Оплатити путівку

Цікаві факти про «Моршинську ропу»!

11-09-2019
11378
0

Мінеральна вода є основним лікувальним фактором кожного бальнеологічного курорту. Саме від її хімічного складу залежить спеціалізція санаторно- курортних закладів та їх ефективність у лікуванні тих чи інших захворювань. На курорті Моршин основну лікувальну цінність має ропа мінеральних джерел №1 та №6. І дуже часто відпочивальники, повертаючись додому після відпочинку в Моршині, купують ропу в пляшках з метою продовжити лікувальний процес в домашніх умовах, ризикуючи такими діями суттєво нашкодити своєму здоров’ю.

Лікарі курорту Моршин не рекомендують вживати мінеральну ропу поза межами курорту, оскільки:

1. Втрачається лікувальна ефективність ропи.

Будь-яка мінеральна вода свій лікувальний ефект проявляє саме в місці витоку. Після водобутку ропи з надр фізико-хімічна рівновага розчинених в них солей стабільно зберігається максимум до 10 днів. Це залежить від температури навколишнього середовища, ультрафіоетового опромінення, способу зберігання (струшується чи не струшується під час транспортування та зберігання), від присутності у воді мікроорганізмів. Вплив цих факторів призводить до зміни мінерального складу ропи, а отже – до погіршення якості та зменшення лікувальних властивостей води. Отож ропа, яку ви привозите додому, може просто втратити свою цілющість.

2. Лікувальний ефект ропи залежить від правильного розведення.

Властивості мінерально-лікувальної води джерел №1 та №6 курорту Моршин залежать від іонного складу ропи. Для отримання бажаного лікувального ефекту ропу необхідно розвести до певної концентрації, а саме – 3.5, 7.0 та 14.0 г/л. Неправильне розведення і вживання такої мінеральної води може загострити хронічні захворювання і створити додакове соляне навантаження на організм.

3. Вживати ропу можна тільки за призначенням лікаря-спеціаліста.

Вживання мінеральної води повинне відбуватися тільки згідно призначення лікаря, який спершу повинен оцінити загальний стан організму, основні захворювання, які є показами для вживання води, стадії цих захворювань а також врахувати можливі супутні захворювання. Мінеральну воду лікар призначає з урахуванням належної температури води, часу прийому, концентрації та об’єму, які розраховуються відповідно до показів та маси тіла.

4. Найефективнішим є комплексне лікування.

Найкращий лікувальний ефект ви можете отримати тільки у відповідності до призначень лікаря, коли приймаєте воду на курорті, в термін 18-24 дні, в однаковий час щодо прийому їжі та в комплексі з санаторно-курортним режимом, дієтичним харчуванням і бальнеологічним лікуванням, чого неможливо дотриматись в домашніх умовах.

5. Вода, яка підходить вам, може не підійти іншим.

Мінеральна вода, яка була призначена вам на курорті, і яку ви приймали в певних розведеннях і в певному режимі, ефективна тільки для вас, а для ваших знайомих чи друзів можуть знадобитися інший режим і час прийому, розведення, температура, які може визначити тільки лікар.

6. «Ропа» з рук може нашкодити, остерігайтесь фальсифікату!

Ропа, яка придбана «з рук», може бути бактеріологічно забруднена і призвести до виникнення у вас кишкових інфекцій. Тому ми застерігаємо вас від придбання так званої ропи, оскільки це може не тільки не принести користь, а й зашкодити вашому здоров’ю.

7. При купівлі ропи звертайте увагу на етикетку!

На етикетці повинні бути вказані виробник, адреса та контактні телефони, номер Ліцензії, адреси потужностей, де виробляють продукт, ДСТУ, номер бальнеологічного висновку. До ропи має надаватись інструкція до використання.

Тож бережіть своє здоров’я та приїжджайте на курорт Моршин.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: