Оплата

Оплатити путівку

Детокс в готелі «Три сини та донька 5*»

27-06-2017
1274
0

Шлаки і токсини сьогодні є нашими ворогами, оскільки не лише сприяють накопиченню жиру, а й знижують працездатність, викликають різні хвороби. Залишки токсичних речовин і пестицидів, які знаходяться в різних продуктах харчування, здатні акумулюватись в жировій тканині.

Забруднення навколишнього середовища, погане харчування, неякісна питна вода – все це призводить до забруднення організму та, як наслідок, погіршення роботи внутрішніх органів та систем. Тому не дивно, що останнім часом великою популярністю користуються детокс-програми, спрямовані на комплексне очищення організму.

Фахівці готелю «Три сини та донька 5*» проаналізували різні варіанти цієї методики, дізнались, як підготувати організм до очищення, коли краще розпочати «генеральне прибирання» і скільки воно має тривати, а також з’ясували, кому не можна застосовувати ці програми.

Застосування детокс-програми, дає можливість впродовж 1-10 днів позбутись шлаків і токсинів, та в якості приємного бонусу, – ще й кількох кілограмів.

Спеціалісти медичного центру «Владо» підберуть для Вас індивідуальну та комфортну програму, застосовуючи широкий спектр лікувальної бази. Мед-центр використовує провідні, перевірені методики, ніколи не застосовуючи необгрунтовані технології.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: