Оплата

Оплатити путівку

Фізіотерапія, як метод лікування

28-08-2017
4566
0

Часто відпочиваючі, які приїжджають на лікування до бальнеологічних курортів України, запитують про ефективність фізіотерапевтичних процедур, які назначають лікарі для профілактики та лікування.

Апаратна фізіотерапія використовується в санаторіях як один з методів реабілітації, а також при захворюваннях органів дихання, нервової системи, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату. Методи фізіотерапії чинять активний біологічний вплив на організм людини, регулюючи його життєві функції, підвищуючи опірність до шкідливих впливів навколишнього середовища, і надають багатосторонню дію на організм. Фізіотерапія є одним з найбезпечніших методів лікування на сьогоднішній день.

До вашої уваги, широкий спектр фізіотерапевтичних процедур, якими можна скористатись у санаторіях:

  • Магнітотерапія — це дія на організм людини постійних або змінних магнітних полів для лікування і профілактики захворювань і підтримки організму в тонусі.
  • Ампліпульстерапія. Здатність струмів надавати рухове збудження дозволяє застосовувати їх для електростимуляції поперечно-смугастих м’язів, в тому числі для стимуляції дихання, функції шлунково-кишкового тракту.
  • Електрофорез — це фізичний метод лікування, що виконується шляхом введення в організм за допомогою електричного струму різних лікарських препаратів. Введення здійснюють через інтактні шкірні покриви і слизові оболонки, що впливає на фізіологічні і патологічні процеси безпосередньо в місці введення.
  • Дарсонвалізація — це лікувальний вплив змінним струмом високої напруги на тіло людини через наповнений газом скляний електрод, покращується діяльність центральної нервової системи.
  • Ультразвукова терапія — це застосування ультразвукових коливань з лікувальною метою. Ультразвук має виражену знеболюючу, спазмолітичну, протизапальну і тонізуючу дію, стимулює крово-і лімфообіг, регенеративні процеси, покращує трофіку тканин.
  • УВЧ терапія. При впливі на організм електричне поле ультрависокої частоти покращує кровопостачання тканин, має протинабрякову дію, допомагає імунній системі боротися з чужорідними мікроорганізмами.
  • Інгаляції. Це вдихання парів, газів, лікарських речовин з лікувальною метою. У курортній практиці широко застосовують інгаляції з йодобромістимі, сульфідними, лужними, радоновими водами. Частіше використовуються інгаляції мінеральною водою, з настоями трав, масляні інгаляції.
  • Пресотерапія — це лікувальна процедура, в процесі якої на тіло людини виявляється дозований вплив стисненим повітрям, який пропускають через спеціальні пристосування. Під час проведення сеансу поліпшується кровообіг і лімфоток, підвищується еластичність шкірного покриву і проходить набряклість. Ефект досягається за рахунок правильного поєднання масажу з фізіологічним дренажем тканин.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: