Оплата

Оплатити путівку

Галотерапія в готелі «Три Сини та Донька»

05-01-2018
1394
0

Галотерапія є поширеним методом немедикаментозного лікування, базованим на соляному лікуванні. Використання солі дозволяє створити штучний мікроклімат, насичений сухим соляним повітрям. Вдихаючи його, людина впускає вдихальні шляхи своєрідний «соляний аерозоль» та насичує клітини корисними іонами.

Галотерапія допомагає відновити функції легень, очищує дихальні шляхи від шкідливих мікроорганізмів, допомагає в лікуванні легеневих захворювань.

В готельному комплексі «Три Сини та Донька» є соляні кімнати, де можна з задоволенням та користю пройти курс лікування. Також можна відвідати ряд інших галотерапевтичних процедур, які порекомендують Вам спеціалісти медичного центру «Владо».

Сьогодні сіль активно використовують в лікувальних процедурах. Соляні кімнати, ванни, маски, косметичні процедури з використанням солі показали позитивні результати. Сіль здатна очищувати наш організм як внутрішньо, так і зовнішньо. А якщо її вдало поєднати з іншими корисними процедурами, то ефект від лікування буде значно кращим.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: