Оплата

Оплатити путівку

Кращі гірськолижні траси України

27-11-2019
768
0

Кращі та відомі лижні курорти України дозволяють перетворити зимовий відпочинок на повноцінне оновлення. Це добра нагода перевірити власні сили, отримати нові активні життєві навики і досвід.

Ловіть сьогоднішню підбірку кращих гірськолижних трас України!

  • Зимовий курорт “Драгобрат” – це найвища лижна база в Україні, а також одна з візитних карток Закарпатської області. Тут на вас чекають бугельні та крісельні підйомники, мультиліфти, окремі гірськолижні комплекси

Для кого: універсальний. Є траси для спортсменів, досвідчених лижників та для новачків, а також навчальні мультиліфти.

  • Зимовий курорт “Пилипець”. Це траси різної складності та протяжності, гори й цікаві місця поруч – включно з водоспадом Шипіт.

Для кого: універсальний (з трасами для початківців).

  • Гірськолижний та SPA курорт у Карпатах “Буковель” не потребує реклами. Щороку тут збираються шукачі пригод не лише з України, але й з-за кордону, аби відпочити по-справжньому: активно, різноманітно та цікаво.

Для кого: універсальний. Є професійні складні траси, траси середньої складності, навчальні траси, лижна школа та багато зимових розваг для дорослих і дітей.

  • До ГК “Яблуниця” вирушають за враженнями та досвідом. Взимку тут багато новачків, яких чекають “сині” й “червоні” траси комплексу, а також 5 бугельних підйомників. Це чудове місце для сімейного відпочинку, якщо батьки хочуть, аби їхні діти навчилися кататися на лижах.

Для кого: для початківців.

  • Карпатський курорт “Славське”. Гори Тростян і Високий Верх поважають як любителі, так і професійні лижники. А на Погар, Кремінь та Менчіл поспішають перш за все початківці, хоча там є і особливі спуски для фахівців.

Для кого: універсальний (траси для дітей, початківців, досвідчених лижників і фахівців).

  • ГК “Плай” – це активний спорт, цікаві розваги та добрий відпочинок. Бонусом курорту є можливість торкнутися культурних та духовних традицій бойків і гуцулів.

Для кого: універсальний. Сині, червоні, чорні траси. Є лижна школа.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: