Оплата

Оплатити путівку

Лазеротерапія у санаторії “Моршинський”

29-03-2018
792
0

Лазеротерапія в санаторії “Моршинський” це опромінення з лікувальною метою оптичного потоку лазерного випромінення.

Низькоенергетичний лазерний вплив на організм людини являє собою протизапальний, протинабряковий, десенсибілізуючий, протибольовий та спазмолітичний ефекти.

Скануючий метод лікування показаний при захворюваннях, в основі яких лежать порушення нейросудинної трофіки. Низькоенергетична лазерна стимуляція підвищує внутрішньо-клітинний метаболізм, ендокринні зміни носять вторинний характер.

Ключовим моментом в біостимулюючому ефекті лазерної терапії є активація ферментів, що веде до підсилення біоенергетичних і біосинтетичних процесів в клітинах. Стимуляція кровоутворення виражається в збільшенні числа форменних елементів. Активація біоенергетичних ферментів приводить до зростання рівня АТФ. Активація імунної системи характеризується підвищенням інтенсивності поділу і підвищенням активності імунокомпетентних клітин (лімфоцитів, лейкоцитів) та збільшенням білків: імуноглобулінів.

Під впливом лазера знижується в’язкість жовчі, покращується колоїдна стабільність і жовчовиділення. Печінкові клітини відновлюють функціональну активність і регенеруються. Під дією лазерного опромінення збільшується синтез білка РНК і ДНК, прискорюється синтез коллагену, підвищується окисно-відновлюючі процеси. Зростає імунітет, підвищується адаптація організму до шкідливих впливів.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: