Оплата

Оплатити путівку

Лікування печінки у Східниці

11-01-2022
322
0

Печінка – виконує одну з найважливіших функцій у нашому організмі, вона як фільтр, який відкидає всі шкідливі речовини і руйнує токсини, тому, для здорового обміну речовин, нам необхідно знати, які фактори викликають хворобу печінки, і як їх уникнути. На ранніх стадіях симптоми захворювання можуть бути невираженими, у зв’язку з цим для профілактики лікарі рекомендують лікування печінки в Східниці.

Східниця розташувалася серед прекрасної та чистої природи, головною родзинкою курортного селища є безліч мінеральних вод, аналогів яких немає у світі. Саме тут ви зможете відновити своє здоров’я з користю для себе, насолодитися гірським повітрям та прогулянками лісом до джерел, яких більше 30-ти.

Список джерел, які рекомендується відвідати людям при захворюванні печінки:

  • №1С – розташоване у лісі, біля санаторію «Стожари» та «Три Сини та Донька 4*», поблизу джерела №13, завдяки підвищеному вмісту органічних речовин і мінералів у складі цієї цілющої води, можна покращити відтік жовчі з організму. Має сечогінну дію, а також сприяє механічному вимиванню ниркового піску та продуктів запального процесу. За своїм складом подібна до води «Нафтуся», що знаходиться в курортному місті Трускавець.
  • №8/9/10 – подається у бюветі, біля лікувально-оздоровчого комплексу «ДіАнна» та «Київська Русь». Це слабомінералізовані води з гідрокарбонатно-кальцієм, які сприяють утворенню жовчі, виводять із неї кислоти, покращуючи стан печінки та жовчних шляхів, зменшує рівень холестерину.
  • №13 – знаходиться біля санаторію «Стожари» та «Три Сини та Донька 4*», і варто зауважити, що в Україні більше немає аналогів такій воді. До її складу входять іони двовалентного заліза, які відтворюють рівень гемоглобіну, прискорює утворення еритроцитів у крові та сприяє виведенню з організму радіоактивного цезію. Призначають при порушенні роботи печінки, хронічних гастритах та залізодефіцитної анемії.
  • №18С (зі свердловини понад 100 метрів) – поблизу готельно-оздоровчого комплексу «Санта Марія», має невиражений запах сірководню. Слабомінералізована вода має жовчогінну дію, стимулює в печінці синтез холіну та регенерацію тканин, зменшує рівень холестерину та запобігає вогнищам запалень у нирках.
  • №25 та №26 (Андроповські) – знаходяться у лісі неподалік від оздоровчого комплексу «Зелений Бір», за своїм складом дуже схожі. Вони мають велику кількість мінералів і мають виражену жовчогінну дію, а за смаком дуже нагадують нафту. Призначаються при гепатитах, циститах, після хвороби Боткіна, при хронічних захворюваннях сечовивідних шляхів та нирок, а також після операції на нирках.

На бальнеологічному курорті у вас буде можливість вибрати здравницю або готельний комплекс згідно з вашим бюджетом, і вже після консультації спеціаліста, вам підберуть належні процедури, а також дозування та температуру води для прийому (на курорті Східниця вода для печінки вживається в холодному чи теплому вигляді), адже саме правильно призначене лікування – це запорука вашого здоров’я.

Сумніваєтесь у виборі? Зв’яжіться з нами.
+38 (067) 373 50 11
+38 (050) 325 35 53

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: