Оплата

Оплатити путівку

Масаж обличчя – корисний антивіковий засіб

27-01-2023
38
0

Після 25 років наша шкіра починає виробляти все менше колагену, внаслідок чого вона стає в’ялою, менш пружною, а на її поверхні з’являються борозни та зморшки. Не всім вони подобаються. А точніше сказати – вони нікому не подобаються. Однак ви помиляєтеся, думаючи, що тільки Ботокс здатний розв’язати проблему. Є набагато простіші та дешевші рішення. Одне з них – зміцнюючий масаж обличчя. За регулярного виконання дає вражаючі результати. Правда в тому, що стимуляція м’язів обличчя, що повторюється систематично, зменшує ознаки старіння, підтягує шкіру і повертає їй сяючий вигляд.

Чи омолоджує масаж обличчя?

На питання, чи омолоджує масаж для обличчя, відповідь лише одна – так! Рухи рук ефективніше стимулюють лімфо- і кровообіг, завдяки чому шкіра краще насичується киснем, живиться і швидше позбавляється токсинів. В результаті вона стає пружною, натягнутою та блискучою. Тобто виглядає молодо та свіжо.

Що дає масаж обличчя?

масаж обличчяМи вже знаємо, що масаж обличчя від зморшок омолоджує і водночас розслаблює. На які ефекти можна розраховувати, виконуючи систематичний масаж м’язів обличчя? Почнемо з того, що масаж покращує загальний стан шкіри. При регулярному виконанні він покращує кровообіг, завдяки чому у клітини краще постачаються поживні речовини. Має ефект ліфтингу. Зменшує наявні зморшки, у тому числі неприємні, такі як гусячі лапки, сприяє відновленню молодого овалу обличчя. Водночас він запобігає утворенню нових борозен та зморшок, що, у свою чергу, допомагає відтермінувати можливі процедури естетичної медицини. Можна робити масаж обличчя, що омолоджує, в домашніх умовах, але набагато ефективнішим він буде, якщо довіритися професіоналам. Наприклад, якщо ви плануєте відвідати Трускавець чи Східницю, то у багатьох готелях та санаторіях діє кабінет косметолога, де одна з найпопулярніших послуг – професійний масаж обличчя від зморшок. Рекомендуємо звернути увагу на готельні комплекси «Миротель» та «Ріксос», санаторії «Карпати» у Трускавці, готелі «Три сини та донька», «ДіАнна» у Східниці. А на нашому сайті у кожному описі готелю ви знайдете інформацію про те, чи є в ньому послуга масажу.

Що ще робить масаж обличчя? Крім насичення шкіри киснем:

 • зменшує набряк;
 • стимулює шкіру до оновлення;
 • розслаблює м’язи;
 • видаляє мертву шкіру;
 • збільшує природне вироблення колагену та еластану.

Косметика для масажу обличчя

Антивіковий масаж може дати ще кращі результати, якщо під час процедури використовувати косметичні засоби, які сприятимуть поглинанню, а також транспортуванню поживних речовин у глибокі шари шкіри. Крім того, використання препаратів полегшить саму процедуру, адже вони забезпечать правильне ковзання по шкірі. Серед косметичних засобів, що рекомендуються для масажу обличчя, виділяють:

 • сироватка для обличчя – добре, якщо вона містить ретинол, вітаміни С та Е, гіалуронову кислоту;
 • скраб для обличчя – дрібнозернистий скраб, наприклад, на основі олії авокадо та цукру;
 • натуральні олії – не ефірні й тільки холодного віджиму, нерафіновані, 100% органічні, наприклад, арганова, мигдальна, жожоба;
 • крем для обличчя – не надто жирний, легкої консистенції, на основі олій та з насиченим, натуральним складом.

Найпопулярніші типи масажу обличчялімфодренажний масаж обличчя

 1. Класичний масаж обличчя складається із п’яти основних прийомів. До них відносяться погладжування, розтирання, розминання, постукування та вібрація. Кожен масаж завжди починається і закінчується погладжуванням. Техніка, при якій косметолог не відриває рук від шкіри, спрямована на розслаблення шкіри обличчя. Класичний масаж є елементом багатьох процедур догляду в салоні краси.
 2. Лімфодренажний масаж суттєво відрізняється від класичного. Його основна мета – проштовхування лімфи. Якщо виконувати регулярно, він запобігає її застою та утворенню набряків. Лімфодренаж обличчя можна проводити апаратно та вручну. Мануальна методика вимагає точного знання розташування лімфатичних вузлів на обличчі. Можна виділити чотири типи рухів: погладжування, розтирання (кругове та спіральне) та стискання. Початкова процедура кожного дренування полягає у «прочистці» основних лімфатичних отворів на шиї та грудині. Потім фахівець переходить до очищення судин, розташованих найближче, закінчуючи далекими. Рухи досить повільні.
 3. Масаж Кобідо вважається одним із найсильніших японських масажів обличчя. Потребує від виконавця великого ручного досвіду. Техніка масажу Кобідо швидка та динамічна. Вражає не тільки шкіру, а й глибші тканини та м’язи.
 4. Масаж фасцій обличчя дає дуже хороші результати, якщо ви дбаєте про омолодження та зменшення зморшок. Звідки взялася ця назва? Фасція утворює покрив всім м’язів. Він складається з найважливіших підтримуючих білків, тобто колагену та еластину. Фасціальний масаж для підтяжки обличчя хоч і м’який, але опрацьовує більшу частину м’язів. Він впливає на їхнє розслаблення, що призводить до зменшення зморшок та чіткого розгладжування шкіри. Крім того, він зменшує можливі набряки та очищає від токсинів.

Це не повний перелік сучасних процедур. У салонах вам запропонують також моделюючий масаж обличчя, скульптурний масаж обличчя тощо. Все залежить від вимог, з якими ви звернулися до фахівця.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: