Оплата

Оплатити путівку

Масаж у готелі «Три сини та донька 5*»

19-05-2017
815
0

Завдяки масажу можна не тільки розслабитися та позабути про буденні тривоги, але й подарувати своєму тілу заряд здоров’я та бадьорості. Різномінітні різновиди масажу дозволяють зняти напруження м’язів, привести тіло до бажаної форми та зняти стрес і негатив, накопичений під час роботи.

У готелі «Три сини та донька 5*» для гостей доступні провідні світові техніки масажу, до яких відноситься:
  • Класичний масаж

Застосовується при лікуванні та профілактиці різноманітних захворювань, знятті напруження з м’язів та отриманні заряду здоров’я і бадьорості. Це один з тих різновидів масажу, який не потребує зайвих рекомендацій. Він чудово оздоровлює організм, приводить в тонус м’язи тіла, зміцнює захисні сили організму та навіть сприяє відновленню психофізичного стану;

  • Тайський масаж

Об’єднує в собі три терапії: лінійний масаж, глибинний масаж м’язово-сухожильних меридіанів та мануальну терапію з елементами йоги. З їх допомогою розкривається енергетична система людського організму, м’язи звільнюються від напруги та стають еластичнішими. Після масування енергетичних ліній, стимулюється обмін речовин в кровоносних та лімфатичних судинах, покращується рухливість суглобів, виводяться шлаки і токсини з організму;

  • Аюрведа

Техніка, яка сприяє відновленню тіла, збагаченню енергією, розумовому розслабленню і спокою. Масаж звільняє організм від усієї негативної енергії, яка в ньому накопичилась, зменшує м’язову напругу, укріплює тіло, сповільнює передчасне старіння і появу зморшок. Аюрведа захищає Ваш дух і розум , підвищує захисні функції організму та тонізує його.

  • Стоун-масаж

Призначений насамперед на відновлення душевної рівноваги. Процедура допомагає максимально розслабитись, позбутись стресу та відновити внутрішню гармонію. Завдяки цьому пацієнт отримує чималий заряд енергії та бадьорості. Стоун масаж суттєво зміцнює імунітет людини та підвищує життєвий тонус організму. Він практично не має протипоказів і чудово підійде кожному, хто бажає скинути з тіла вантаж негативу й напруження й відчути себе здоровим, бадьорим та врівноваженим.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: