Оплата

Оплатити путівку

Новинка від санаторію «Карпати»

02-10-2019
794
0

Стрибки з парашута – нова атракція для гостей Трускавця!

Друзі, ви знали, що попри діагностику, лікування та оздоровлення в спокійному курортному містечку, можна отримати ще й порцію адреналіну.

Аероклуб «Сокіл», котрий діє при готельно-курортному комплексі «Карпати», пропонує нову послугу – стрибки з парашутом. Висота пташиного польоту, велич Карпат, широкий простір неба……Враження, про які не забудете ніколи…

Генеральний директор «Карпат» Лев Грицак, який є знаний своєю любов’ю до авіації та екстриму, вважає, що нова послуга від аероклубу «Сокіл» є черговим кроком до популяризації Трускавця. Звичайно, не всі можуть подолати свій страх і вистрибнути під час польоту літака у відкритий простір, але той, хто подолає цей страх і відважиться на стрибок, матиме що згадувати ціле життя.

Досвідчені техніки, які обслуговують літаки АН-2 та Євростар-97 аероклубу «Сокіл», а також фахові інструктори гарантують безпеку клієнтам. Аероклуб має офіційні дозволи на надання такої послуги. Оглядові польоти здійснюються з Дрогобицького аеродрому (біля села Почаєвичі).

Приїхавши на курорт Трускавець, користайте максимально!

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: