Оплата

Оплатити путівку

Озокеритолікування у Трускавці та Моршині

09-12-2017
3314
0

Друзі, а ви знаєте, що озокерит – це природний гірський віск, який застосовують при захворюваннях печінки і жовчевивідних шляхів, нирковокам’яній хворобі і сольових діатезах, хворобах суглобів, супутніх гінекологічних захворюваннях і захворюваннях перефиричної нервової системи. Цей продукт містить масла, нейтральні смоли, асфальтени, азот, сірку, залізо, калій, натрій, а також біологічно активні речовини, а зневоднений озокерит називають медичним.

Під час аплікації (накладення) озокериту на шкіру, речовини, що входять до його складу, діють певним чином на організм хворого, як через нервову систему, так і через кров, куди через шкіру проникають деякі складові його частини. Має високу теплоємність і малу теплопровідність.

Має здатність стискатися при охолодженні. Поступове стискання сприяє більш глибокому прогріванню того місця, де він накладений. Аплікації озокериту діють протизапально та дещо обезболююче, знімають спазми, знижують рухому і секреторну функції шлунка і кишківника. Як теплова процедура, озокерит через шкіру має заспокійливу дію на центральну нервову систему пацієнта.

Озокеритолікування у Трускавці та Моршині широко застосовують у санаторіях, готелях та оздоровчих комплексах.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: