Оплата

Оплатити путівку

Скандинавська ходьба

31-01-2017
1384
0

Скандинавська ходьба – це сучасний вид оздоровчих вправ, який являє собою ходьбу з спеціальними палицями. Секретом популярності якої є виражений оздоровчий ефект, простота в освоєнні та доступність місць для занять.

Протипоказань такі заняття практично не мають, зате користь колосальна – під час руху працює 90% усіх м’язів, енергії витрачається більше, ніж при звиклій ходьбі. Таким чином, якщо ви прагнете скинути зайву вагу, цей спосіб саме для вас!

Готуючись до занять потрібно дотримуватися таких правил:

  • не слід приймати їжу раніше, ніж за 1,5-2 год. до початку руху.
  • зробити невелику розминку, що складається з динамічних вправ, які допоможуть розігріти суглоби і активізувати кровообіг.

Для тренувань потрібна лише пара спеціальних палиць, схожих на вкорочені лижні, довжина яких надзвичайно важлива, так як неправильної довжини палиця створюватиме надмірне навантаження на спину та коліна. При русі не потрібно сутулитись та перенапружуватись, кроки робити середньої ширини.

Окрім очевидної користі для організму, будь-яка ходьба, в тому числі нордична, – це чудовий спосіб релаксу: перебування на свіжому повітрі і ритмічний рух налаштовують вас на спокійний лад. Рекомендується, навіть, при хронічній втомі, після травм, при гіподинамії та поганій фізичній формі. А от протипоказань, дуже мало: грип та ГРЗ, гіпертонія, серйозні проблеми з серцем.

Тож, якщо усе вище прочитане Вас заінтригувало – запрошуємо відвідати Бальнеологічні курорти України, насолодитися чудовими краєвидами та мальовничими маршрутами на свіжих гірських горизонтах.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: