Оплата

Оплатити путівку

Вплив воєнного стану на туризм в Україні

03-12-2018
1715
0

Сьогодні дуже актуальним є питання, введеного воєнного стану на території України, особливо для тих хто вже спланував свій відпочинок.

Ми підготували для вас відповіді на часті запитання, що турбує найбільше наших туристів при виборі курорту України.

Воєнний стан введений 28 листопада 2018 року терміном на 30 днів у 10-ти областях. Проте, на території Західної України, зокрема у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській і Чернівецькій ніяких змін не відбулося, тут не змінились ні умови проживання, відпочинку і лікування, ні безпеки.

Немає жодних нових обмежень для перетину  українського кордону. Тимчасові черги і затримки можливі лише через великий наплив транспорту. Туристичні групи, що в’їжджають в Україну, як і індивідуальні іноземні туристи обслуговуються досить швидко.

Курорти західної України завжди радо приймають туристів з-за кордону, тому персонал розуміє і спілкується не тільки рідною українською, а й російською, англійською і польською мовами.

Повну необхідну інформацію ви можете знайти на нашому сайті, та на сторінках соціальних мереж. Вся інформація представлена з актуальним описом, вартістю проживання і фотографіями. Додаткову інформацію, про той чи інший санаторій/готель ви можете уточнити у нашому офісі  чи за телефонами: +38(098) 32 53 553; +38(050)32 53 553, менеджери із задоволенням допоможуть вам у цьому. Адже, лікування і відпочинок на західних курортах, таких як: Трускавець, Моршин, Східниця і Закарпаття є ефективним і в рази дешевшим, ніж за кордоном. Тут можна оздоровитись впродовж року, незалежно від сезону, підібравши для себе максимально комфортний і затишний санаторій/готель відповідно до свого бюджету.

І ще додамо, у деяких відпочинкових зонах західних курортів, є можливість переглянути відео з онлайн камер, і переконатись що насправді відбувається на вулицях курортного містечка.

Не забуваємо, друзі, що оздоровлення на території західної України є ефективним, а найголовніше – безпечним!

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: