Оплата

Оплатити путівку

Дитячий табір «Артек-Буковель» – Лісовий

Програма Артек-Буковель«Лісовий» сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей, відповідальності, лідерства, самостійності та організованості. Приїжджайте до нас та самі переконаєтеся наскільки тут цікаво та захоплююче!

Дитинство – це найкраща пора й звісно не варто марнувати її за екранами телевізорів та гаджетів. У нас є альтернатива! Походи, квести, музичний ринг, креатив-паті, дискотеки, ігри, творчі конкурси й спортивні змагання, катання на велосипедах і квадроциклах, зустрічі з відомими акторами кіно і театру, дитячими письменниками, відомими спортсменами, журналістами – все це поєднується з чудовим збалансованим харчуванням та сучасними комфортабельними умовами розміщення.

Програма «Артек-Буковель» – Лісовий сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей, відповідальності, лідерства, самостійності та організованості. Приїжджайте до нас та самі переконаєтеся наскільки тут цікаво та захоплююче!

Послуги та інфраструктура
Розгорнути

Вік дітей: 7-17 років.

Тривалість: 13 діб.

Проживання: комфортабельні дерев’яні котеджі 3* готелю «Буковель» та готель «Тавель». Розміщення дітей відбувається від 3 до 6 в залежності від категорії номера, з усіма зручностями: санвузол, душ та необхідна побутова техніка. Зовсім поруч розташований медичний корпус. Лікарі перебувають на цілодобовому чергуванні.

Харчування: діти харчуються 5 разів на день: сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря – збалансоване харчування згідно нормативних стандартів  харчування дітей у таборі, програма харчування узгоджується та завіряється відповідним контролюючим органом.

Місцезнаходження: ТК «Буковель» поблизу (300 м) гірського озера площею близько 7 га. Реєстрація в табір проводиться на паркінгу №1.

Розклад дня
Розгорнути

7:30 Підйом
8:00 Зарядка
8:30 Сніданок
9:00 -12:00 Церемонії. Акції. Творчі, пізнавальні, спортивні конкурси, турніри, ігри, квести. Туристичні походи. екскурсії
12:30 Обід
до 15: 30Абсолют (денний відпочинок)
15:45 Полуденок
16:00-18:00 Церемонії. Акції. Творчі, пізнавальні, спортивні конкурси, турніри, ігри, квести. Туристичні походи. екскурсії
18:30 Вечеря
19.30 Загонові, загальнотабірні, загальноартеківських, артеківські творчі, пізнавальні, спортивні заходи.
21:30 Друга вечеря. Артеківський коло друзів (підведення підсумків дня).
22:00 Вечірній туалет
22:30 Відбій

Заходи
Розгорнути

1 зміна «ART-roblox: створи свою гру»
Урочиста церемонія відкриття зміни «ART-roblox: створи свою гру», творчо-пізнавальний квест «Log in», творчі презентації загонів «Tetris Effect», конкурс черлідингу, виставка-інсталяція «Квантовий стрибок», контрольно-туристичний маршрут «Стрибок у паралельну реальність», ерудит лабораторія «Четвертий вимір», фабрика талантів «Автостопом по галактиці», фестиваль гри «VR світ», лайтбол, змагання з артболу, футболу, походи в гори, масовки та дискотеки, церемонія закриття зміни.

Вечір сторітелінгу «Подорож в часі», тімбилдінґ, вечори біля багаття, астрологічний хаб.

2 зміна «Космічний всюдихід: приземлення на планеті МарсТек»
Урочиста церемонія відкриття зміни «Космічний всюдихід: приземлення на планеті МарсТек», творчо-пізнавальний квест «Відкриття галактики «Артек»», творчі презентації загонів «Інтерпланетна місія. Завантаження», конкурс черлідингу, еко стрім «Вартові галактики», контрольно-туристичний маршрут «У пошуках нових зірок», ерудит марафон «Міжгалактична платформа геніїв», конкурс відеороликів «Інтерпланетна місія ІІ: «Мрія»», лайтбол, змагання з артболу, футболу, походи в гори, масовки та дискотеки, церемонія закриття зміни.

Вечір сторітелінгу «Зореліт», тімбилдінґ, вечори біля багаття, астрологічний хаб.

3 зміна «Скарби джунглів: поклик Карпат»
Урочиста церемонія відкриття зміни «Скарби джунглів: поклик Карпат», творчо-пізнавальний квест «Бука в диво-лісі», творчі презентації загонів «Історія артеківської експедиції», конкурс черлідингу, еко акція «Зелена планета», контрольно-туристичний маршрут «Легенда про бурого ведмедя», галерея талантів «Дослідники джунглів», ерудит марафон «Ерудит Конг», творчий бенефіс «Книга легенд про Карпати», лайтбол, змагання з артболу, черлідингу й футболу, походи в гори, масовки та дискотеки, церемонія закриття зміни.

Вечір сторітелінгу «Ліс кришталевого туману», тімбилдінґ, вечори біля багаття, астрологічний хаб.

4 зміна «На старт! Увага! Артек!»
Урочиста церемонія відкриття зміни «На старт! Увага! Артек!», творчо-пізнавальний квест «Історія Буки: від початку до вершин», творчі презентації загонів «Вітання команд на артеківському полі», конкурс черлідингу, еко тайм «Пластик free», творча палітра «Талановита нація», контрольно-туристичний маршрут «Стратегія перемоги», ерудит марафон «Напередодні перемоги: історії та стратегії відомих спортсменів», конкурс агіттеатрів «Спортивні герої. Життя відомих атлетів», лайтбол, змагання з артболу, футболу, походи в гори, масовки та дискотеки, церемонія закриття зміни.

Вечір сторітелінгу «Сила волі: історії про те, як відчайдушна воля може допомогти досягти успіху», тімбилдінґ, вечори біля багаття, астрологічний хаб.

5 зміна «Назад у майбутнє. PROАртек»
Урочиста церемонія відкриття зміни «Назад у майбутнє. PROАртек», творчо-пізнавальний квест «Нереальна реальність «Артек-Буковель», творчі презентації загонів «Нано Артек: платформа маленьких геніїв», конкурс черлідингу, еко збір «Пластик збирай – енергію добувай», контрольно-туристичний маршрут «Міжпросторова переправа», ерудит марафон «Генії сучасності», вітрина талантів «I-талант», конкурс масового артеківського танцю, лайтбол, змагання з артболу, футболу, походи в гори, масовки та дискотеки, церемонія закриття зміни.

Вечір сторітелінгу «Чи зможуть роботи нас замінити?», тімбилдінґ, вечори біля багаття, астрологічний хаб.

6 зміна «Я їду в Карпати, Зелені Карпати…»
Урочиста церемонія відкриття зміни «Я їду в Карпати, Зелені Карпати…», творчо-пізнавальний квест  «Колоритні Карати: відкриваємо таємниці гірського краю», творчі презентації загонів «Пісенник зелених вершин», конкурс черлідингу, еко акція «Мандрівка зеленими Карпатами», контрольно-туристичний маршрут «Подорож крізь час і простір», музичний ринг «Гори співають», ярмарок творчості «Мистецькі шляхи Карпат: від гірських долин до творчої сцени», конкурс мюзиклів «Від народних інструментів до сучасних експериментів», лайтбол, змагання з артболу, футболу, походи в гори, масовки та дискотеки, церемонія закриття зміни.

Вечір сторітелінгу «Сила в єдності», тімбилдінґ, вечори біля багаття, астрологічний хаб.

 

Профільні загони
Розгорнути
  1. Дитина відвідує заплановані екскурсії виключно за власним бажанням. У разі відмови, залишається на території і займається з дітьми за запланованому розпорядку дня.
  2. Користування телефонами на заняттях, заходах і дискотеках не бажане.
  3. Адміністрація та педагоги-організатори не несуть відповідальності за матеріальні цінності дітей.
  4. На території табору є медичний корпус, повністю забезпечений усіма необхідними медикаментами, тому не потрібно давати дітям з собою аптечку, адже вона буде конфіскована і повернута супроводжуючим особам в кінці зміни.
  5. При необхідності організовується трансфер з м.. Київ, м. Львів, м. Івано-Франківськ. Вартість і умови уточнюйте у менеджерів.
  6. У разі виявлення в день заїзду хворої дитини або такого, що за медичними показаннями не може перебувати в дитячому таборі, керівництво табору залишає за собою право відмовити в прийнятті його без відшкодування будь-яких витрат або збитків.
Інформація про курорт
Розгорнути

Місце розташування: Україна, с.Поляниця, Івано-Франківська обл.

Замовити дзвінок

Ціни на путівки

Дитячий табір "Артек-Буковель" - Лісовий - ціни 2023

Заїзд Програма і тематика Виїзд Кількість днів Вартість
У вартість путівки входить: проживання, 5-ти разове харчування, педагогічно-розважальна програма табору.
02.06.23 1 зміна «ART-roblox: створи свою гру» 15.06.23 13 22100
16.06.23 2 зміна «Космічний всюдихід: приземлення на планеті МарсТек» 29.06.23 13 23400
30.06.23 3 зміна «Скарби джунглів: поклик Карпат» 13.07.23 13 24700

Дитячий табір "Артек-Буковель" - Лісовий - ціни 2023

Заїзд Програма і тематика Виїзд Кількість днів Вартість
У вартість путівки входить: проживання, 5-ти разове харчування, педагогічно-розважальна програма табору.
14.07.23 4 зміна «На старт! Увага! Артек!» 27.07.23 13 24700
28.07.23 5 зміна «Назад у майбутнє. PROАртек» 10.08.23 13 24700

Дитячий табір "Артек-Буковель" - Лісовий - ціни 2023

Заїзд Програма і тематика Виїзд Кількість днів Вартість
У вартість путівки входить: проживання, 5-ти разове харчування, педагогічно-розважальна програма табору.
11.08.23 6 зміна «Я їду в Карпати, Зелені Карпати…» 24.08.23 13 22100

На карті

Місце розташування: Україна, с.Поляниця, Івано-Франківська обл.

Популярні санаторії та готелі

Останні новини та акції

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка:

Відгуки

Віта - Детский лагерь «Артек-Буковель» – Лесной
2019-07-26 12:41:40
Добрый день! Пишу и благодарю Машеньку тур оператора ,за внимание, заботу, теплоту и конечно за путёвку в лагерь «Лiсовый»Артек Буковель! Ездил сын 16 лет;эмоции море и только положительных, понравилось очень!!!!Хотя дорога для нас дальняя и сложная…Говорит ездил бы каждую смену!Вожатые Супер!Красота вокруг неимоверная!Дети прекрасные!Рекомендую собираите деток и отправляйте отдыхать не пожалейте!А тур агентству Аква Тур Тревел, всем кто работает в этой компании процветания, оптимизма,и очень благодарных туристов-Вы этого заслуживаете!ВыСупер команда!!!!С уважением семья Борисенко!
Admin
2019-07-26 12:43:22
Дякуємо за ваш відгук. Завжди раді допомогти в виборі найкращого варіанту відпочинку та оздоровлення! З повагою «Аква Тур»
Відповісти