Оплата

Оплатити путівку

Аквааеробіка в санаторії “Боржава”

29-05-2018
1115
0

В санаторії “Боржава”, що на Закарпатті, фізичні вправи у воді, виконуються за призначенням і під контролем лікаря з метою профілактики і лікування різних захворювань. Це аквагімнастика, аквастеп, аквафітнес.

Аквагімнастика – це метод лікування, що використовує фізичні вправи у воді, як загальнозміцнюючі, так і спеціальні, з лікувально-профілактичною метою. Вправи аквагімнастики – штучні поєднання рухів, виконуваних з певних вихідних положень, з точно передбаченими напрямами, амплітудою і швидкістю. Аквагімнастика може виконуватися на мілкій воді, стоячи на дні басейну, і на глибокій воді, не торкаючись дна басейну ногами. Часто використовуються аксесуари: аквапояс і акварукавиці для балансування і підтримки тіла на плаву. Широко використовується в санаторно-курортному лікуванні, оскільки для її проведення досить невеликих за розміром терапевтичних басейнів.

Аквастеп – полягає в ходьбі по дну басейну і виконанні спеціальних вправ, стоячи на дні басейну або спеціальній степ-платформі таким чином, що ноги людини, який тренується, весь час були занурений на достатню глибину і на нього постійно діяло гідростатичний тиск.

Аквафітнес – спеціальний комплекс вправ у воді з метою розвитку і зміцнення різних м’язових груп, а також для корекції ваги. Аквафітнес є ефективним засобом зміцнення здоров’я і профілактики багатьох хвороб. Вправи в воді інтенсифікують фізіологічні процеси, сприяють вдосконаленню їх управління шляхом нейрогуморальної регуляції.

Жінки, обираючи аквафітнес, отримають підтягнутий животик, гарні стегна і сідниці. Після занять у воді фігура стане більш привабливою. Зверніть свою увагу на те, що подібні тренування не збільшать ваші м’язові обсяги!

Чоловіки ж від занять на воді зможуть отримати рельєфне тіло і прибрати зайві кілограми. Досить ефективно аква аеробіка поєднується з силовим тренінгом в тренажерному залі. Це дозволить досягти максимального комплексного результату.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: