Оплата

Оплатити путівку

Де пройти реабілітацію після COVID-19 на Закарпатті?

11-01-2022
297
0

COVID-19 – це небезпечне захворювання, яке тягне за собою низку серйозних ускладнень. Більшість тих, хто переніс цю хворобу, у легкій чи тяжкій формі, ще деякий час відчувають постійну слабкість, температура тіла вища ніж зазвичай, робота бронхолегеневого процесу порушується, хронічні захворювання загострюються, погіршується пам’ять та виникають труднощі з виконанням звичної роботи.

Статистичні дані показали, що коронавірус викликає порушення у роботі серцево-судинної, дихальної, нервової та травної системи, тому після перенесеної інфекції за наявності будь-яких симптомів зверніться до лікаря, який вів вас усю хворобу, та здайте всі необхідні аналізи для повного обстеження.

Скільки проходитиме реабілітація – індивідуально залежить від вашого самопочуття в цілому, адже на це впливає загальний стан людини чи наявність хронічних хвороб. Процес відновлення не швидкий і займає від двох тижнів до двох місяців і більше, медики рекомендують пройти оздоровлення організму в санаторіях, де є спеціально розроблені програми для людей, які перехворіли на ковід.

Наприклад, реабілітація після ковід на Закарпатті відбувається у таких санаторно-курортних комплексах:

  • У санаторії «Боржава» розроблено спеціальну програму реабілітації після перенесеної коронавірусної інфекції (від 7 днів), до якої входить лікування на основі щоденного пиття мінеральних вод. Після консультації лікаря, вам призначать курс лікування – ванни, душі, аквагімнастика, грязьові аплікації, інгаляції, фіз-процедури, внутрішньоорганний електрофорез пробіотиків, оксигенотерапію та інші супутні процедури.
  • «Деренівська Купель» пропонує програму «Реабілітація після перенесених захворювань бронхолегеневої системи, у тому числі COVID-19» (курсом від 7 днів), завдяки якій ви зможете зміцнити своє здоров’я як фізичне, так і психологічне за допомогою бальнеолікування. Масажі, електрофорез, різні ванни, гідроозонотерапія та магніти в комплексі дадуть видимий результат для організму.
  • Санаторій «Карпатія» нададуть можливість пройти програму комплексної реабілітації після коронавірусу на 14 днів під наглядом лікаря-куратора та за допомогою психолога. Тут ви отримаєте комплекс процедур за допомогою водолікування, що сприяє стимулюванню імунітету, покращує функції печінки та нирок, регулює роботу шлунково-кишкового тракту, а також виводить токсини з крові. За допомогою кліматотерапії ви покращите своє самопочуття, тому що територія знаходиться серед букового лісу, який є ідеальним для збагачення організму киснем.
  • Санаторій «Теплиця» допоможе оздоровитися за допомогою програми реабілітації після COVID-19 (рекомендований термін становить 14 днів) яка дасть вам можливість за допомогою бальнеопроцедур, масажів, фізіопроцедур, магнітотерапії та низки інших процедур (призначених після консультації лікаря) у найкоротші терміни привести своє здоров’я у гарну форму.

Також відомо, що саме чисте та свіже повітря позитивно впливає на наші легені, які перші приймають на себе удар при боротьбі з коронавірусом, і здоров’я загалом залежить від того, чим ми дихаємо, а розташування санаторіїв Закарпаття та Трускавця у лісо-парковій зоні Прикарпаття та Карпат позитивно впливають на відновлення організму після хвороб.

Інформація про програми та ціна на реабілітацію після COVID-19 можна дізнатися за телефоном:
+38 (067) 373 50 11
+38 (050) 325 35 53

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: