Оплата

Оплатити путівку

Озонотерапія у санаторії Moldova

12-12-2016
1319
0

Озонотерапія на сьогоднішній день є дуже популярним методом лікування. Процедура здійснюється із застосуваннями медичного озону, який є особливо ефективним при захворюванні судин з вираженою гіпоксією: стенокардії, пороках серця, ішемічної хвороби, атеросклерозі.

На клітинному рівні озон активує обмінні процеси, покращує мікроциркуляцію крові та газообмін. Застосування озону успішно використовується в хірургії для лікування перитоніту, гнійних ран, трофічних виразках, сепсисі тощо.

Окрім цього, озонотерапія застосовується для лікування і профілактики цукрового діабету, ангіопатії, полінейропатії, ретинопатії, діабетичної стопи, бронхіальної астми, хронічного бронхіту і пневмонії, розсіяного склерозу, вегето-судинної дистонії, ішемічного інсульту, мігрені, виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки, хронічних гастритів, колітів, хронічного гепатиту, цирозу печінки, псоріазу, нейродерміту, екземи, при профілактиці грипу та вірусних інфекцій.

Систематичні курси озонотерапії істотно поліпшують стан хворих на рак, діабет і дозволяють їм вести нормальний спосіб життя. Озонотерапія з успіхом замінює антибіотики при лікуванні запальних процесів та інфекцій різної етіології.

Пройти курс озонотерапії можна у санаторії Moldova у Трускавці. Цілюща природа Прикарпаття, комфортні умови проживання, сучасне медичне обладнання – все це найкращим чином сприяє оздоровленню та лікуванню захворювань.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: