Оплата

Оплатити путівку

Життя з діабетом у готелі «Світязь»

19-01-2018
1325
0

Діабет – одна з найпоширеніших захворювань сучасності, і в той же час воно найпідступніше. Дуже часто люди не здогадуються, що живуть з підвищеним рівнем цукру в крові, а на неконтрольовану спрагу уваги майже не звертають. Тим не менше, діабет впливає на всі системи організму, наслідки його різноманітні і прогресують у часі. Найперше по чому «б’є» діабет це ваші судини, зір, та нирки. На щастя, людський організм має значні ресурси для відновлення і підтримки необхідного балансу життєвих функцій. Організму потрібен комплекс заходів з покращення функцій усіх органів.

Лікарями Лікувально-оздоровчого центру «Свитязь» розроблена комплексна програма «Життя з діабетом», яка розрахована на 12 днів. Програмою передбачено проходження лабораторних досліджень, прийом цілющого джерела «Нафтуся», комплекс фізіотерапевтичних процедур, прийом сухих вуглекислих ванн, медичні масажі, гідромасажі органів тазі та нижніх кінцівок з екстрактом кінського каштану та інші.

МЕТА ПРОГРАМИ:

  • Зниження рівня цукру та холестерину в крові
  • Відновлення еластичності судин
  • Покращення роботи сечовидільної системи
  • Покращення роботи підшлункової залози
  • Стабілізація артеріальну тиску у гіпертоніків

Впродовж 12 днів гості перебувають під наглядом лікарів Лікувально-оздоровчого центру, оздоровлюються і відпочивають у приємній атмосфері готелю «Свитязь».

Вартість програми «Життя з діабетом» – 9 500грн

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: