Оплата

Оплатити путівку

Заняття спортом в задоволення разом з Mirotel Resort & Spa!

27-12-2017
969
0

Перетворіть заняття спортом в задоволення разом з Mirotel Resort & Spa.

Для досягнення виняткових фітнес результатів до ваших послуг тільки найкращі тренери зі своїми авторськими програмами. Комфортна студія, тренажерний зал, який укомплектований всім необхідним спортивним інвентарем.

До вашої уваги фітнес програми центру:

  • Стренчінг. Ця фітнес-програма є профілактикою остеохондрозу, перешкоджає відкладенню солей в організмі. Під час самого тренування кожна клітинка вашого тіла насититься киснем, що призведе до підвищення активності головного мозку. Заняття стретчінгом додадуть вашому тілу неповторної гнучкості та пластичності, в результаті чого ви позбудетесь затиску м’язів та больових відчуттів.
  • Пілатес – цей метод максимально відповідає вимогам будь-якого організму (післяопераційні, посттравматичні стани опорно-рухового апарату, протипоказання фізичних навантажень) і не має вікових обмежень.
  • Гармонію,та фізичне здоров’я подарує вам йога. Призведе до балансу, гармонії та оновлення розуму та сил вашого тіла. Допоможе розвинути розум та відновити фізичне здоров’я, досягти абсолютної гармонії. Процес Йоги складається з комплексу фізичних вправ, що включає в себе асани (статичні пози) та особливу дихальну гімнастику.
  • Спалити калорії зберігаючи м’язову масу допоможе вам степ-аеробіка. Це ефективний та динамічний фітнес напрямок, спрямований на тренування м’язів та розвиток координації. Допоможе гармонійно відкоригувати масу тіла, нормалізувати артеріальний тиск, зміцнити дихальну, серцево-судинну, нервову та м’язову системи. Заняття мають високу інтенсивність, що дозволяє максимально прискорити метаболізм.
  • Функціональний тренінг (ABS) – це сучасний підхід до фітнес-тренувань, підходить для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки, включаючи низький рівень фізичних можливостей: відновлення після пологів, після довгої відсутності фізичної активності та під час реабілітаційного періоду.
  • І звичайно ж, аквааеробіка. Незважаючи на інтенсивне навантаження, цей вид фітнесу безпечний – мінімізує ризик травмувань та перевантаження серцево-судинної системи. Потужний інструмент у боротьбі із зайвими кілограмами та поганим настроєм. Долаючи опір води, м’язи приходять в тонус, підвищується пластичність та гнучкість тіла, в рази покращується тонус шкіри, прискорюються обмінні процеси організму, відбувається природне укріплення імунітету.

Займатись фітнесом потрібно в задоволення!

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: