Оплата

Оплатити путівку

Лікування цукрового діабету в санаторії «Шахтар»

01-03-2017
2662
0

Спеціальна підготовка медперсоналу, комплекс процедур та дієтичне харчування, привели до значного покращення в ефективності лікування цукрового діабету в санаторії «Шахтар». Комплексне лікування включає санаторно-курортний режим, дієтотерапію, цукрознижуючі препарати, внутрішній прийом мінеральних вод Трускавця, різноманітні ванни і гідропатичні процедури, фізкультуру, психотерапію, озокерит і апаратну фізіотерапію, як правило при ускладненнях.

Найважливішими факторами лікування є:

  • слабомінералізована сульфатно-гідрокарбонатно кальцієво-магнієва вода «Нафтуся», при вживанні, якої відмічається стимуляція виділення панкреозимину, котрий в свою чергу підсилює секрецію інсуліну. Хворим призначають «Нафтусю» три рази в день, за 1 годину до їди.
  • дієта №9, яка забезпечує фізіологічне повноцінне харчування, корегує порушені гормональні зсуви і обмінні процеси, її калораж повинен відповідати енергетичним витратам організму.
  • мінеральні або штучні вуглекислі ванни, які назначають хворим. Курс 8-10 процедур.
  • з гідропатичних процедур широко застосовують різноманітні душі. Підводний гідромасаж та дозоване плавання в лікувальному басейні.
  • раціональне фізичне навантаження веде до підвищення засвоєння цукру м’язами, підвищенню активності окислюючих ферментів, сприяє зниженню маси тіла, підвищує толерантність організму до вуглеводів, зменшенню глікемії і глюкозурії, нормалізує обмінні процеси в стінках судин.
  • використання озокериту, застосовується тільки для лікування ускладнень цукрового діабету (поліневрити, ангіопатія кінцівок) або супутніх захворювань опорно-рухового апарату, органів травлення, урологічної або гінекологічної патології.

Рекомендований термін санаторно-курортного лікування: 18-24 дні.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: