Оплата

Оплатити путівку

Лікування водою «Поляна Квасова»

07-02-2018
12872
0

Друзі, а ви знаєте що мінеральна вода «Поляна Квасова» – це унікальний і універсальний засіб для очищення організму, лікування багатьох захворювань, а також профілактики і загального оздоровлення?

Мінеральну воду «Поляна Квасова» застосовують при лікуванні гастриту, гастродуоденіту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, тобто вона показана в 75-80% всіх гастроентерологічних хворих, які потребують санаторного лікування.

В санаторіях «Сольва», «Квелле Поляна», «Срібний Водограй», «Квітка Полонини» та «Сузір’я» мінеральну воду застосовують при лікуванні захворювань гепатобіліарної системи (гепатити, холецистити), підшлункової залози (панкреатит), сечовидільної системи (оксалурія і уратурія), хворобах обміну речовин (цукровий діабет, подагра).

Для бальнеотерапії (у вигляді мінеральних ванн) вода призначається при лікуванні захворювань серцево-судинної системи, центральної і вегетативної нервової систем. У вигляді інгаляцій – для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів. Своєю лікувальною дією мінеральна вода нагадує тип Боржомі, Єсентуки, Нарзан і Нафтусю.

Окрім того вода характеризується підвищеною противорецидивною дією, тобто їх дія не закінчується після від’їзду зі санаторія та хвороби не дають про себе знати роками.

Також, Поляна сприяє відновленню гепатоцитів (клітин печінки), вони ліквідують можливість каменеутворення в жовчному міхурі. Таким чином, за своєю дією на скорочення жовчного міхура вода не поступається Нафтусі чи Моршинській.

«Поляна Квасова» має жовчогінну та сечогінну дію – «промиває» печінку і нирки, звільняючи організм від токсинів, важких металів, радіонуклідів, сприяють відновленню порушених функцій органів і систем. Всі ці фактори мають велике значення для стану шкіри і тому використання мінеральної води широко і з успіхом застосовується ще і в косметології.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: