Оплата

Оплатити путівку

Лікування захворювань хребта у санаторії «Поділля» в Хмільнику

28-09-2015
1272
0

Хребет відіграє найважливішу роль у здоров’ї людини. Від нього залежить фізична витривалість, а також стан внутрішніх органів, оскільки саме хребет утримує їх у відповідних місцях. Хвороби хребта ведуть не тільки до болів в спині, але і до патологій багатьох систем організму. Саме тому такі недуги, як остеохондроз, радикуліт, сколіоз, кіфоз, хвороба Бехтєрєва і інші можуть стати причиною дуже серйозних хвороб, на перший погляд, ніяк не пов’язаних зі станом хребета.

Для санаторію «Поділля» лікування хребта є однією з пріоритетних медичних процедур. Завдяки комплексному застосуванню радонотерапії, торфолікування і мануальних процедур заклад набув репутацію одного з найкращих в Україні санаторіїв, що лікують хвороби хребта.

Радонотерапія призначається людям, що пережили травми, пов’язані з переломами й пошкодженнями суглобів, оскільки активізує кальцієвий обмін і сприяє відновленню хрящової тканини. Ванни – чудовий засіб в боротьбі з остеопорозом, радикулітом, і багатьма іншими захворюваннями хребта.

Механізм торфолікування хвороб опорно-рухового апарату складається з трьох компонентів – механічного, температурного і біохімічного. Ця методика є одним з найбільш ефективних засобів лікування невритів, невралгій, хвороб суглобів, наслідків травм хребта і кінцівок.

Третім основним напрямком терапії хвороб хребта в санаторії «Поділля» є масаж. Він є традиційним і найбільш поширеним методом, за допомогою якого багато людей позбуваються болю в спині, пов’язаних з різними захворюваннями. Зокрема, мова йде про остеохондрози, радикуліти або, наприклад, грижі міжхребцевого диска. Крім того, мануальна терапія призначається людям, що страждають викривленням хребта, невралгічними і багатьма іншими захворюваннями. У сукупності з радонотерапією і торфолікуванням мануальні процедури гарантують чудовий ефект, у чому змогли переконатися тисячі людей, які в різні роки відвідали санаторій «Поділля»!

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: