Оплата

Оплатити путівку

Торфотерапія у санаторії «Поділля»

23-12-2016
1074
0

У санаторії «Поділля» активно застосовується грязелікування за допомогою торфу. Торфотерапія дуже позитивно впливає на людський організм. Вона застосовується для боротьби з порушеннями нервової системи – невралгії, радикуліту, гангліоніту.

Також торф є відмінним засобом для лікування та профілактики хвороб опорно-рухового апарату, зокрема, запальних захворювань суглобів, наслідків травм, артритів і поліартритів. Торфотерапія добре зарекомендувала себе і в лікуванні багатьох хвороб шлункової системи – гепатиту, виразки, гастриту, коліту, холециститу. Крім цього, торф застосовується в терапії розладів статевої сфери у чоловіків і жінок, шкіряних та інших захворювань.

Торф для лікування відпочиваючих у санаторії «Поділля» видобувається на родовищі Війтівецьке, яке розташоване в 9 кілометрах від міста Хмільник. Сировина для медичних процедур містить понад 15 різних мікроелементів, серед яких є такі важливі для організму елементи як йод, свинець, берилій, мідь і інші. Головним чином, пацієнтам призначаються аплікації, які проводяться у спеціальній грязелікарні санаторію. Аплікації можуть бути місцевими і загальними.

Фізичні властивості торфу дозволяють робити аплікації порівняно високої температури, що надає зігріваючий і стимулюючий ефект. Механічний вплив обумовлено тиском торфиної маси, а також тертям між частинками торфу і тілом. Хімічний фактор лікування заснований на проникненні мікроелементів і біологічно активних речовин в організм через шкіру. Комплекс вищевказаних аспектів створює лікувальний ефект, який має довгострокову дію. Зокрема, у пацієнтів активізується обмін речовин, покращується кровообіг, посилюються гальмівні процеси в корі головного мозку, за рахунок чого знімається стрес, втома і напруження.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: