Оплата

Оплатити путівку

Ударно-хвильова терапія у санаторії «Карпати»

13-09-2019
2110
0

Ударно-хвильова терапія – це інноваційний, високотехнологічний метод терапевтичного впливу на різні тканини в людському організмі з метою досягнення лікувального ефекту для різного типу патологій. Це лікування за допомогою звуку, що застосовується при захворюваннях хребта та суглобів, для реабілітації опорно-рухового апарату.

До найбільш поширених захворювань опорно-рухової системи, при яких застосовується ударно-хвильова терапія, відносять епікондиліти ліктьового суглоба (так звана «рука тенісиста»), шпори п’ят, тунельний синдром, пов’язаний з тривалим вимушеним перебуванням руки в певному положенні.

Також до показів відносяться м’язові болі різної етіології (тригерні точки), діабетична стопа, ахіллоденіі (запалення ділянки ахіллесова сухожилля), плечолопатковий періартрит, остеоартроз, тендиніт області колінного суглоба.

Окрім того ударно-хвильова терапія є ефективною в урології, зокрема при хронічному простатиті, еректильній дисфункції, хворобі Пейроні. Ударно-хвильова терапія у ГКК «Карпати» здійснюється за допомогою сучасного апарату, який відноситься до медичної техніки експертного класу.

Популярні санаторії та готелі

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Оцінка: